KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

List do uczniów

Drodzy Uczniowie,

zbliża się czas Waszego powrotu do nauki stacjonarnej, chwila bardzo przez wszystkich oczekiwana, a jednocześnie wzbudzająca dużo niepokoju. Dla całej społeczności szkolnej chwila ta, wiąże się z wieloma obawami, stresem i lękiem.

Jako nauczyciele SP 330 podjęliśmy szereg działań, aby jak najlepiej przygotować się do Waszego powrotu. Poszukaliśmy wsparcia u psychologów, metodyków, wsłuchaliśmy się w wasze głosy.

Postanowiliśmy, że pierwsze dni w szkole przeznaczone będą na odbudowywanie relacji, ponowną integrację z kolegami, przełamywanie lęków i niepewności.

Jesteśmy gotowi udzielić Wam niezbędnego wsparcia, tak aby proces powrotu do nauki stacjonarnej przebiegał stopniowo i jak najłagodniej.

Postanowiliśmy również, że do końca roku szkolnego nie będziemy przeprowadzać sprawdzianów. Ewentualne zaległości i braki, które zapewne się pojawią, będziemy nadrabiać stopniowo, również w kolejnym roku szkolnym.

Wszyscy jesteśmy świadomi, że trudności i niepokoje związane z powrotem do nauki stacjonarnej, dotyczą całej społeczności szkoły, również nauczycieli. My również potrzebujemy czasu, wyrozumiałości i pełnej współpracy, by wrócić do normalnego trybu pracy.

Ufamy, że możemy wzajemnie na siebie liczyć, wykażemy się wyrozumiałością, cierpliwością, wzajemnym wsparciem i wyjdziemy z tego niezwykle trudnego czasu w jak najlepszej kondycji.

Życzę spokoju i dużo zdrowia.

Do zobaczenia wkrótce!

Dyrekcja i Nauczyciele SP 330