KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Z życia świetlicy

BohaterOn – włącz historię!

W roku szkolnym 2020/2021 po raz drugi zaangażowaliśmy się w ogólnopolską akcję pisania kartek do Powstańców Warszawskich BohaterOn – włącz historię! Jest to kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

W tym roku do akcji włączyli  się uczniowie klas drugich i  trzecich oraz  klas specjalnych 2d i 7g, uczęszczający do świetlicy szkolnej.Podczas zajęć zastanawialiśmy się kim jest bohater  oraz co to znaczy wojna?
Panie opowiadały o przyczynach wybuchu Powstania, 63 dniach heroicznej walki oraz o bohaterach w nim walczących. Poznaliśmy wzruszającą historię 8-letniego Włodka, bohatera książki Michała Rusinka „Zaklęcie na „w”, rozwiązywaliśmy również  łamigłówki i rebusy związane z Powstaniem Warszawskim.
Nasz udział w akcji  zakończył się  zredagowaniem listu z podziękowaniami oraz wykonaniem prac plastycznych, które połączyliśmy w piękny album.

Mamy nadzieję, że będzie on źródłem wielu wzruszeń dla jednego z Bohaterów Powstania Warszawskiego.

Kolaż zdjęć przedstawiający kartę zdobioną techniką quillingu w kolorach biało-czerwonych z podzięowaniami dla Bohaterów.

Kolaż zdjęć przedstawiający prace wykonane przez dzieci uczestniczące w zajęciach świetlicowych. Tematyka Powstanie Warszwskie - podziękowania.

Kolaż zdjęć przedstawiajacy prace palstyczne wykonane przez uczniów na zajęciach świetlicowych. Tematyka Powstanie Warszawskie - podziekowania.

O Aborygenach…

W świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia wielokulturowe „Sztuka Aborygenów australijskich”.
Prezentację na temat rdzennych mieszkańców Australii oraz zajęcia rękodzielnicze, w formie wykonania kropkowanych obrazów, poprowadził  Pan Marcin Koźliński  - filmowiec, fotograf, edukator dzieci i młodzieży, dziennikarz.

Kolaż zdjęć przedstawiający Marcina Koźlińskiego prowadzacego zajęcia z uczniami na temat Aborygenów.

Kolaż zdjęć przedstawiający uczniów wykonujacych prace plastyczne pod kierunkiem Marcina Koźlińskiego.

Kolaż zdjęćprzedstwiający prace plastyczne uczniów - zwierzęta Australii.

Mistrzyni Świata naszym gościem

W świetlicy szkolnej, mieliśmy przyjemność gościć Panią Karolinę Głuszczyńską – mistrzynię świata w Kyokushin wraz z trenerem Panem Konradem Kamińskim.
Było to niezwykłe spotkanie, pełne informacji na temat sztuki walki, którą  zajmują się sensei, jak również pokazów. Oglądanie, na żywo, tak wielkich umiejętności i siły, to super przeżycie – pękające deski i beton zrobiły na wszystkich niesamowite wrażenie.

Serdecznie dziękując za poświęcony czas, życzymy Pani Karolinie oraz Panu Konradowi  dalszych sukcesów…

Kolaż zdjęć przedstwiający mistrzynię świata Karolinę Głuszczyńską oraz trenera Konrada Kamińskiego podczas zajęć w świetlicy szkolnej.

Kolaż zdjęć przedstwiający mistrzynię świata Karolinę Głuszczyńską oraz trenera Konrada Kamińskiego podczas zajęć w świetlicy szkolnej.

Kolaż zdjęć przedstwiający mistrzynię świata Karolinę Głuszczyńską oraz trenera Konrada Kamińskiego podczas zajęć w świetlicy szkolnej.

Spotkanie z Marcinem Czyżewskim

W świetlicy szkolnej, mieliśmy przyjemność gościć Pana Marcina Czyżewskiego – wokalistę, gitarzystę i kompozytora, finalistę pierwszej edycji "Must be the music" oraz "The Voice of Poland 6" w drużynie Edyty Górniak.

Pan Marcin odpowiedział na wiele pytań zadanych przez Olę oraz Michała, jak również na te padające z publiczności. Opowiedział o swojej pracy, pasjach, marzeniach. Dowiedzieliśmy się, ile czasu trzeba spędzić w studiu nagraniowym, by powstała jedna piosenka, a ile czasu zajmuje napisanie słów do utworu muzycznego lub samej muzyki. Ponadto, Pan Marcin zawitał do nas z mikrofonem i gitarą, w związku z tym część spotkania, to był mini koncert.
Słuchanie śpiewu i muzyki na żywo, to niezapomniane uczucie…
Na koniec spotkania,  nasz Gość, rozdał wiele autografów i przekazał serdeczne pozdrowienia i gorące uściski dla całej SP 330.

Bardzo dziękujemy i do zobaczenia...

Kolaż zdjęć przedstawiający Marcina Czyżewskiego na zajęciach w świetlicy szkolnej - mini koncert.

Kolaż zdjęć przedstwiający Marcina Czyżewskiego na zajęciach w świetlicy szkolnej - mini koncert.

Andrzej Hausner naszym gościem

W świetlicy szkolnej mieliśmy przyjemność gościć Pana Andrzeja Hausnera – aktora filmowego i teatralnego, znanego między innymi z roli Króla Kazimierza Wielkiego z serialu „Korona Królów”. Pan Andrzej odpowiedział na wiele pytań zadanych przez Wiktorię oraz Michała, jak również na te padające z publiczności.

Opowiedział o swojej pracy, pasjach, pierwszej miłości, najskrytszym marzeniu, ocenach w szkole, o wielkiej ciężarówce z klocków lego, którą dostał na Boże Narodzenie, kiedy był dzieckiem… Dowiedzieliśmy się też, że Pan Andrzej bardzo lubi gotować, jeździ czarnym mercedesem i woli lato od zimy.
Na koniec spotkania nasz Gość przeczytał dwa fragmenty książki „Magiczne drzewo”. To było niesamowite spotkanie nie tylko dla nas, ale również, jak zapewniał Pan Andrzej Hauser, dla Niego.

Bardzo dziękujemy i do zobaczenia…

Kolaż zdjęć przedstawiający Andrzeja Haunera podczas mini wywiadu z dziecmi ze świetlicy szkolnej.

Kolaż zdjęć przedstawiający Andrzeja Haunera podczas mini wywiadu z dziecmi ze świetlicy szkolnej.