KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

WolontariatPodziękowanie dla Szkoły Podstawowe z Oddziałami Integracyjnymi im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Warszawie za udział w akcji "Wyślij pączka do Afryki 2021" i pomoc potrzebującym ludziom w Czadzie i Republice Środkowoafrykańskiej.

List z podziękowaniem za udział w akcji od Prezesa Zarządu Fundacji Kapucyni i Misje br. Jerzego Steliga.

Akcja charytatywna „CZARY MARY OKULARY” Fundacji Redemptoris Missio z Poznania

Zbieramy okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne – w dobrym stanie, nieuszkodzone. 

Dla kogo?

Dla afrykańskich dzieci chodzących do misyjnych szkół i przedszkoli.

Jak dary dotrą do dzieci?

My jako szkoła prześlemy je do siedziby fundacji w Poznaniu. Skąd zabiorą je ze sobą wolontariusze wyjeżdżający do pracy na misjach. Pozostałe okulary zostaną wysłane do Afryki pocztą drogą morską.

Gdzie możesz zostawić okulary?

Wystarczy je włożyć do oznakowanego pudełka, które będzie stało w głównym wejściu szkoły.

Jak długo potrawa akcja?

Od 17 maja do 4 czerwca.


Zapraszamy do udziału w akcji!

Zespół ds. wolontariatu

Plakat przedstawia mężczyznę w okularach korekcyjnych na tle palm - CZARY MARY OKULARY – zbieramy okulary na misje Akcja .organizowana przez Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio z Poznania.

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie,

po raz drugi zaczynają kwitnąć żonkile w czasie pandemii. W tym roku „Pola Nadziei” w dalszym ciągu będzie można wesprzeć poprzez wpłatę „wirtualnego żonkila”.

Wystarczy wejść w link, który  znajduje się pod adresem: sp330 - FHO Warszawa

Można również kupić bukiet kwiatów:

- przed bramą Fundacji będzie stolik z bukietami żonkili i można będzie osobiście odebrać kwiaty (po wcześniejszym zgłoszeniu do koordynatorów Pauli Madej, Katarzyny Wilk chęci zakupu bukietu). Bukiety można będzie odbierać w Hospicjum w piątek (16.04), a później od wtorku (20.04) w godzinach 16-17.

-16 lub 22 kwietnia będą ścinane żonkile z Panem Burmistrzem Robertem Kempą, a kwiaty będą wystawione na sprzedaż w Urzędzie Dzielnicy Ursynów.

 Pola Nadziei to bardzo ważna dla hospicjum inicjatywa, dająca pokaźne środki na utrzymanie placówki.

W tym trudnym czasie wspierajmy wspaniałą inicjatywę. Zachęcajmy również swoich przyjaciół i znajomych do kupowania wirtualnych żonkili lub bukietów.

 Zapraszamy do udziału w akcji!

Wolontariat
Pola Nadziei - żółte żonkile kwitnace na zielonej trawie.

"Młodsi pomagają starszym"

"Młodsi starszym pomagają"- burza mózgów na temat sposobów niesienia pomocy i bycia uprzejmym wobec osób starszych. Zilustrowanie pomysłów uczniów w formie plakatu.