Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

Klasa 7b 

 

 

SPOTKANIE Z WOLONTARIUSZAMI

 

 

Dnia 15.10.18 r. w poniedziałek mieliśmy spotkanie z dwoma wolontariuszami z Algierii i Kambodży. Mieliśmy okazję dowiedzieć się jakie są w ich krajach tradycje oraz jedzenie. Później mogliśmy zadawać im pytania. Pytaliśmy ich o zainteresowania i jak lubią spędzać wolny czas. Uważam, że było to bardzo ciekawe spotkanie.

 

 

Izabela Adam kl.7B 

 

 

 

 

 

  

 

LEKCJA FIZYKI - ORYGINALNA KARTKÓWKA

 

 

W  czwartek dnia 18.10.18 r., na fizyce, mieliśmy okazję  pracować w kilkuosobowych grupach zamiast pisania kartkówki. Pani chciała, abyśmy nauczyli się pracować w zespole,  nie tylko ze swoimi  przyjaciółmi ale także z osobami,  z którymi nie jesteśmy w wielkiej przyjaźni dlatego wybieranie grup odbyło się drogą losowania. Pierwszy raz w życiu mieliśmy okazję pisać grupową kartkówkę;)  

 

Natalia R.

 

 

 

  

 

WYJŚCIE KLASOWE DO STUDIO BUFFO NA MUSICAL "METRO" 

 

 

Dnia 26 września br. byliśmy na musicalu Metro w teatrze Studio Buffo.
Elegancko ubrani zebraliśmy się pod szkołą o godzinie 17.30. Jechaliśmy metrem i tramwajem. Musical zaczął się o godzinie 19.00 i trwał ok. 2 godzin. 
Musical ten opowiada o grupie młodych ludzi, którzy szukają szczęścia w życiu, o ich marzeniach oraz o miłości. Przyjeżdżają oni na casting do teatru, ale nie udaje im się go przejść. Organizują więc własny musical na jednej ze stacji metra. Po wielkim sukcesie podziemnego musicalu grupa dostaje propozycję od teatru, który ich wcześniej odrzucił.
W musicalu Metro widoczne są dwa dylematy: iść za pieniędzmi czy za sercem i marzeniami.
W Metrze znajdziemy wiele wzruszających i dających do myślenia scen. Widzimy pasję i entuzjazm. Jest miłość, szaleństwo i młodość. To wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna. Osobiście musical Metro bardzo mi się podobał i z chęcią poszłabym na niego drugi raz.

 

 

Oliwka J.  

 

 

 

  

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 49324 osób.