Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

Klasa 1b 

 

SPOTKANIE INTEGRACYJNE

 

 

Mikołajkowe popołudnie wszystkim pierwszakom minęło pracowicie. Naszym zadaniem było udekorowanie ogromnej, szkolnej choinki. Wspólnie z rodzicami zabraliśmy się do szycia filcowych ozdób oraz dekorowania pierniczków i robienia łańcuchów. Było ogromne zaangażowanie ze wszystkich stron, uczniów, rodziców i nauczycieli. Później każdy miał okazję zawiesić swoje prace na szkolnych i klasowych choinkach. Dzięki takim zajęciom nasza społeczność szkolna może się integrować. To był bardzo udany dzień.

 

 

 

 

  

 

 

FESTIWAL

 

Dnia 03.10.2018 odbył się w naszej szkole Festiwal Piosenki Powstańczej. Nasza klasa, 1b, zaśpiewała z dużym zaangażowaniem Marsz Mokotowa. Z zainteresowaniem wysłuchaliśmy innych utworów związanych z Powstaniem Warszawskim.

 

 

 

  

 

 

PINOKIO

 

W dniu 9 października nasza klasa wybrała się na wycieczkę do Centrum Edukacji Technicznej PINOKIO. To był dzień pełen wrażeń. Poznawaliśmy zawód stolarza, rodzaje drewna i maszyny stolarskie. Oglądaliśmy drewniane narzędzia z dawnych lat. Później wykonaliśmy piękne prace stolarsko - plastyczne. Następnie czas na krótką zabawę na świeżym powietrzu i na koniec główna atrakcja - ognisko i własnoręczne pieczenie kiełbasek. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Pewnie jeszcze kiedyś odwiedzimy Pinokia smiley

 

 

 

 

 

  

 

O JAK OZOBOTY

 

 

Nasza klasa rozpoczęła wraz z poznawaniem nowych liter swoją przygodę z kodowaniem. Poznaliśmy wraz z literą O naszych nowych przyjaciół, sympatyczne ozoboty, które będą nam towarzyszyć na różnych zajęciach, nie tylko tych z informatyki.

 

 

 

  

 

 

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĘTOWANIA 100 – LECIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

 

 

Dnia 11.09 cała 1b przyszła ubrana w stroje galowe. W ten sposób zamierzamy, aż do listopada, świętować naszą rocznicę.

11 dnia każdego miesiąca pojawimy się w szkole w strojach galowych.

 

 

 

 

  

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 55606 osób.