Klasa 7a

JANTAR

CUDOWNY CHŁOPAK

W dniu 7.02 (środa) cała nasza szkoła wybrała się na film do kina pt. "Cudowny chłopak".

Myślę, że większość z nas się zgodzi, że film był naprawdę ciekawy i warty polecenia. Fajnie było oderwać się od szkoły, chociaż na tę parę godzin smiley

Ala

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

8.02.2018 r.

Dnia 8 lutego, w naszej szkole, odbyła się dyskoteka szkolna dla klas 4-7. Był to czas, aby spotkać się z kolegami i koleżankami, żeby potańczyć, pośpiewać oraz po prostu się zabawić. DJ-ami byli animatorzy firmy Mówiącego Kija, którzy dla każdej klasy przygotowali coś specjalnego. Dla młodszych klas była gra w krzesełka, a dla starszych wolne tańce smiley Ponieważ był to Tłusty Czwartek Rada Rodziców przygotowała nam pączki z tej okazji. Cała nasza klasa bawiła się fantastycznie i mamy nadzieję, że będzie więcej takich imprez.

W czwartek, 8.02 u nas odbyła się dyskoteka szkolna. Z naszej klasy przyszła tam znaczna większość osób. W tym roku dyskoteka była naprawdę udana, wszyscy się świetnie bawili.

Mam nadzieję że będzie więcej takich imprez.

Ala

OBÓZ NARCIARSKI

SZKLARSKA PORĘBA

7-13.01.2018 r.

MASTER CHEFJUNIOR

Dnia 23 listopada w jednej z ursynowskich szkół odbył się konkurs kulinarny "Master Chef Junior".

Naszą szkołę reprezentowały trzy osoby z klas siódmych: Zuzanna Łubnicka z 7a oraz Tomasz Pyzel i Franek Glok z 7c.

Przygotowane przez przedstawicieli naszej szkoły danie konkursowe bardzo smakowało powołanemu jury.

Nasi uczniowie świetnie się przy tym bawili i wykazali się pomysłowością oraz umiejętnością pracy w zespole.

„ZEMSTA”

W dniu 24.10.2017 całą klasą wybraliśmy się do teatru Och-Teatr na spektakl pt. ”Zemsta”. "Zemsta" to nasza lektura, więc bardzo się cieszyliśmy, iż możemy zobaczyć, jak przedstawiają ją zawodowi aktorzy. Spektakl okazał się bardzo ciekawy. Grał w nim znany i lubiany aktor: Cezary Żak. Sztuka bardzo nam się podobała i wszyscy polecamy ją obejrzeć.

Adrian Ś.

HANGAR 646

Hangar 646 to miejsce, gdzie można się nieźle nagimnastykować. Pojechaliśmy tam na rowerach. Była to nasza „specjalna” lekcja wychowania fizycznego. Wszyscy bawili się super skacząc we wszystkich kierunkach. Czekamy na następne takie klasowe wyjście.

Bartek D.

LEKCJA W MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO