Klasa 6b

CUDOWNY CHŁOPAK

Wyjście całej szkoły  na film " Cudowny chłopak". Nasz klasa 6b oczywiście też wzięła udział w seansie.

PCHLI TARG

Dnia 21.03.2018 klasa 6b przygotowała swoje stoisko na tegorocznym pchlim targu. Nie zabrakło ciekawych gier planszowych, książek i kolekcjonerskich kart. Dzięki ciekawej ofercie udało się naszej klasie zebrać sporą sumę, z której część przekazaliśmy na cele charytatywne.

MUZEUM WSI MAZOWIECKIEJ

Dnia 23.03.2018 klasa 6b wraz z klasą 4d była na wycieczce w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Plan obejmował zwiedzanie muzeum, wykonywanie palm wielkanocnych oraz malowanie pisanek woskiem.

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

8.02.2018 r.

Dnia 7.01.2018 nasza klasa przyłączyła się aktywnie do wspólnego grania dla WOŚP. Na naszym stanowisku były dostępne ręcznie robione wisiorki. Istniała możliwość  wykonania własnego. Wielbiciele łakoci mogli udekorować własnoręcznie pierniki.

Dnia 22.12.2017 odbyła się wigilia klasowa. Uczniowie wspólnie z rodzicami i dziadkami przygotowali różne potrawy, nie zabrakło wspólnego kolędowania.

Dnia 14 grudnia 2017 uczniowie klasy 6b na lekcji języka polskiego przygototywali scenki dramowe odnośnie dobrego zachowania w różnych miejscach publicznych, jak teatr, przystanek autobusowy czy sklep.

Dziś klasa 6b na języku polskim grała w grę  pt. " Kto pierwszy znajdzie klucz do tajemniczego ogrodu". Gra jest elementem omawiania lektury Frances Hodgson Burnett  "Tajemniczy ogród".

Klasa 6b przygotowała gazetkę z okazji nadchodzącego Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada.