Klasa 6b

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

8.02.2018 r.

Dnia 7.01.2018 nasza klasa przyłączyła się aktywnie do wspólnego grania dla WOŚP. Na naszym stanowisku były dostępne ręcznie robione wisiorki. Istniała możliwość  wykonania własnego. Wielbiciele łakoci mogli udekorować własnoręcznie pierniki.

Dnia 22.12.2017 odbyła się wigilia klasowa. Uczniowie wspólnie z rodzicami i dziadkami przygotowali różne potrawy, nie zabrakło wspólnego kolędowania.

Dnia 14 grudnia 2017 uczniowie klasy 6b na lekcji języka polskiego przygototywali scenki dramowe odnośnie dobrego zachowania w różnych miejscach publicznych, jak teatr, przystanek autobusowy czy sklep.

Dziś klasa 6b na języku polskim grała w grę  pt. " Kto pierwszy znajdzie klucz do tajemniczego ogrodu". Gra jest elementem omawiania lektury Frances Hodgson Burnett  "Tajemniczy ogród".

Klasa 6b przygotowała gazetkę z okazji nadchodzącego Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada.