Klasa 5gspu

KLASOWA CHOINKA

W naszej sali, przed świętami Bożego Narodzenia, pojawiła się nowa pani, zielona i pięknie ubrana – ręcznie uszyta Choinka smiley

11 LISTOPADA

Twórczość klasy 5g smiley

GWIAZDKA W GULIWERZE

W grudniu razem z klasami 2e, 3i, 3j i 4h wybraliśmy się wspólnie na przedstawienie teatralne pt. ,,Gwiazdka" w Teatrze Guliwer. Wszystkim baaardzo się podobało. Chcemy więcej!!!!

CIEKAWE ZAJĘCIA

W czasie wspólnej pracy na lekcjach robimy mnóstwo ciekawych rzeczy, samodzielnie tworzymy zeszyty korzystając ze szkolnej bindownicy, rozwiązujemy zadania na tablicy multimedialnej, dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy, np. korzystając z mikroskopów.....

MIELNO 2017

W dniach 23 – 27.10.2017 r. pojechaliśmy na Zieloną Szkołę do Mielna. To był cudowny czas wycieczek, spacerów nad morze, wspólnych posiłków, zabaw na świeżym powietrzu i wspólnego spędzana czasu.

Chcemy jeszcze!!!!

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PISANIA LISTÓW

Dnia 09.10.2017 r. w naszej klasie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pisania Listów. Uczniowie otrzymali niespodzianki. Pisaliśmy też listy do rodziców smiley

WARSZTATY KULINARNE

Razem z klasą 4h również w tym roku szkolnym spotykamy się na warsztatach kulinarnych, gdzie wspólnie tworzymy przepisy do książki kucharskiej, jak również  przygotowujemy różne pyszne potrawy.