Klasa 4h

„OD WEST ENDU AŻ PO BROADWEY”

W czwartek 4 stycznia wzięliśmy udział w koncercie pt. „Od West Endu aż po Broadwey”. Dowiedzieliśmy się, jak powstaje spektakl, co to jest casting oraz jak aktor czy wokalista ćwiczy dykcję. Wysłuchaliśmy wiele utworów z musicali takich jak: „Metro”, „Taniec wampirów”, „Les Miserables”, „Jesus Christ Superstar”, „Grease” oraz „The Lion King” oraz wielu innych. Sami jesteśmy aktorami więc to była dla nas ciekawa lekcja.

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIAT ORAZ MIKOŁAJKI smiley

WARSZTATY Z PANIĄ MAGDĄ

W dniu 10 listopada odwiedziła nas również pani Magda Wójcicka – poprowadziła dla nas warsztaty pt. „O odwadze i lęku”.

NASZA NOWA KLASA

W tym roku szkolnym przywitała nas nowa piękna, wyremontowana sala.
W takiej klasie na pewno będzie nam się lepiej pracowało.

ZIELONA SZKOŁA DO MIELNA

W tym roku szkolnym, po raz kolejny, wybraliśmy się na zieloną szkołę do Mielna. Tym razem odwiedziliśmy morze oraz Ośrodek „Syrena” jesienią. Na miejscu czekało na nas mnóstwo atrakcji: wycieczka ciuchcią do Sarbinowa i na molo w Chłopach, rejs statkiem w Kołobrzegu, wyjście do kawiarni, dyskoteka oraz kino. W czasie naszego wyjazdu świętowaliśmy również urodziny Alana oraz Seuka. Codziennie chodziliśmy na długie spacery wzdłuż morza oraz korzystaliśmy z basenu. Wyjazd bardzo nam się podobał!