Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

Klasa 4f
 

 

SZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA

 

 

Dnia 31 maja w naszej szkole odbyła się olimpiada sportowa. Było na niej pięć konkurencji: rzut piłką lekarską, sztafeta, bieg krótki, bieg długi i skok w dal. We wszystkich konkurencjach brali udział uczniowie z naszej klasy. Medale zdobyli: Tosia, Ola, Marek i Janek. Zajęli oni trzecie miejsce w sztafecie.

 

Julek

 

  

 

ROWEROWY MAJ

 

 

Dnia 7 maja w Warszawie zaczęła się akcja „Rowerowy maj”. Chodzi w niej o to, aby jak najwięcej uczniów przyjeżdżało do szkoły na rolkach, hulajnogach lub rowerach, a nie samochodami.

Nasza szkoła brała udział w „Rowerowym maju”. Z naszej klasy prawie codziennie i prawie wszyscy przyjeżdżali rano do szkoły – najczęściej na hulajnogach. Ja jeździłem na rowerze. Z innych klas też dużo uczniów przyjeżdżało na rowerach. Gdy rano chciałem zaparkować pod szkołą, to trudno było znaleźć wolne miejsce.

Mam nadzieję, że nasza klasa i nasza szkoła okażą się najlepsze i zdobędziemy ciekawe nagrody.

 

Julek Więckowski

 

 

  

 

 

ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM

 

 

"CO TO JEST AGRESJA I JAK SOBIE Z NIĄ RADZIĆ?"

 

 

  

 

smiley LUBIMY KINO smiley

,,PADDINGTON 2”, ,,CUDOWNY CHŁOPAK”

 

 

 

 

Dnia 7 lutego poszliśmy klasami 4-7 do kina na film pod tytułem ,,Cudowny chłopak’’. Film opowiadał o chłopcu, który miał zniszczoną twarz i poszedł pierwszy raz do normalnej szkoły. Na początku klasa wyśmiewała się z niego i się go bała. Po pewnym czasie zdobył on jednak wielu przyjaciół.

W filmie pokazane było, jak na wycieczce, gdy dzieci oglądały film chłopiec i jego przyjaciel poszli do rezerwatu. Wyszli za nimi chłopcy z 5 klasy i chcieli ich pobić, lecz na pomoc przyszli im koledzy z klasy.

Film był ciekawy i chciałbym, żeby szkoła częściej organizowała takie wycieczki.

 

 

Julek Więckowski

 

 

 

  

 

 

 smiley SZKOLNY WOŚP- 4F NIESAMOWITA JEST smiley

 

 

 

  

 

 

NASZA WIGILIA 

 

 

 

  

 

 

,,CZARODZIEJSKI FLET’’ W TEATRZE WIELKIM

 

 

W dniu 7 grudnia byliśmy w operze. W Teatrze Wielkim oglądaliśmy przedstawienie pt. „Czarodziejski flet” . Opowiadało ono o Taminie, który chciał się ożenić się z Paminą oraz o Papagenie, który chciał się ożenić z Papageną. Obaj bohaterowie najpierw musieli przejść próby. Mimo, że były one trudne, to im się udało. Przedstawienie mi się podobało, bo była armia linkolnów i kot Papagena. Na taką wycieczkę chciałbym pojechać jeszcze raz.

 

 

 

Julek

 

 

 

  

 

 

MIKOŁAJKI KLASOWE- ZIELONE NA ,,S’’

 

 

 

 

  

 

KONKURS SZKOCKI

 

 

W andrzejki, w naszej szkole, zorganizowano konkurs o Szkocji. Odbył się on z okazji święta patrona Szkocji, którym jest św. Andrzej. Nasza klasa udekorowała drzwi naszej sali, ubraliśmy się w kratkę i odpowiadaliśmy na pytania o Szkocji. Na koniec musieliśmy narysować dudy - tradycyjny instrument pochodzący ze Szkocji. Na zakończenie Pani podliczyła punkty i ogłosiła zwycięzców - zostaliśmy nimi my i klasa 4e.

 

 

 

Julek

 

  

 

 

WYCIECZKA DO KINA IMAX

 

 

W dniu 29 listopada nasza klasa była na wycieczce w kinie z okazji Andrzejek. Oglądaliśmy film 3D pod tytułem „Pod taflą oceanu”. Był to film mówiący o życiu na Wielkiej Rafie Koralowej. Pokazano w nim polowania morskich drapieżników, takich jak żarłacz ludojad i płaszczka. Najbardziej pamiętam, jak jeden z lwów morskich pocałował widzów w nosy smiley

Film bardzo mi się podobał i chciałbym pojechać na taką wycieczkę jeszcze raz.

 

 

Julek

 

 

  

 

 

WARSZTATY W OGRODZIE BOTANICZNYM

 

 

We wrześniu odbyła się nasza pierwsza wycieczka. Jedna z Pań pracujących w ogrodzie pokazywała nam na rzutniku rośliny i opowiadała o nich. Ogród zwiedzaliśmy z przewodnikiem. Widzieliśmy mnóstwo pięknych kwiatów i nietypowych drzew. Okazało się, że w szklarni mieszkają świnki morskie ze swoimi dziećmi. To była tak przedłużona lekcja przyrody. 

 

Hania

 

  

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 55633 osób.