Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

Klasa 4e 

 

Dnia 7.01.2018 r. w naszej szkole odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry światecznej Pomocy. Nasza klasa przygotowała ciasta i kolorowe koktajle, które cieszyły się ogromną popularnością. 

 

 

 

  

 

Dnia 14.12.2017 r. wraz z naszą wychowawczynią wybraliśmy się do Muzeum Narodowego na lekcję muzealną "Tradycje bożonarodzeniowe". Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących obrzędów w dawnej Polsce. Ponadto wprowadzono nas w tajniki interpretowania dzieł sztuki. Podobała nam się ta lekcja!

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

FORUM NAUKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

JUŻ RUSZYŁO!

 

 

W listopadowej edycji forum Zuzia J. z klasy 4e zrobiła prezentację o koniach. Pokazała nam różne rodzaje koni, a wśród nich white blood, gold.

Przyniosła też figurki koni w różnych pozach (na przykład stojącego na tylnich nogach). Dowiedzieliśmy się, że tata Zuzi własnoręcznie zrobił jej drewnianą stajnię! Zuzia pokazała nam też elementy ubioru jeźdźca np. show coat (strój pokazowy). Na prezentacji Zuzi były również jej zdjęcia z końmi.

 

Krzysztof S. kl.4e

 

 

 

Bardzo gratulujemy Zuzi jej niezwykle pasjonującego wystąpienia. Wierzymy, że wielu z Was ma ciekawe pasje, którymi chcielibyście podzielić się podczas lekcji języka angielskiego i… w języku angielskim smiley Kolejna edycja już 13 grudnia!

 

 

Zapraszam do udziału!

Ewa Baran

 

 

 

 

 

  

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 55633 osób.