Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

Klasa 3a 

 

KASZTANIAKI I INNE CUDAKI

 Wystarczy kilka kasztanów, owoców jarzębiny czy innych darów jesieni, aby samodzielnie wykonać figurki-zabawki. Oczywiście, musieliśmy wykazać się cierpliwością i sprytem, bo zrobienie dziurki w kasztanie nie jest takie proste. Ostatecznie udało się i każdy mógł zaprezentować swoje dzieło. Kasztaniaki i inne cudaki wyszły jak malowane!

 

 

 

  

 

 

FESTIWAL PIOSENKI POWSTAŃCZEJ

 Jak co roku, uczestniczyliśmy w Festiwalu Piosenki Powstańczej. To ważne wydarzenie w naszej szkole, stąd nasze stroje galowe, a nawet u niektórych ubrania przypominające ubiory małych powstańców, aby bardziej podkreślić charakter występu. Wykonaliśmy piosenkę pt. "Marsz Mokotowa", z podkładem muzycznym oraz podziałem na śpiew solistów i chóru. 

 

 

 

  

 

 

NASZE PACYNKI NA DOBRY POCZĄTEK KLASY TRZECIEJ

 

 


Rękawiczka czy skarpetka, kolorowe skrawki tkanin i kilka innych materiałów to początek ciekawych zajęć technicznych. Nasze zręczne rączki i duża wyobraźnia dały życie pacynkom, a właściwie Pacynkom, ponieważ każda z nich jest wyjątkowa. Dzięki tej pracy trenowaliśmy też samodzielność, zaradność  i umiejętność współpracy w grupie. Radość z wykonania własnej Pacynki chyba jednak jest najważniejsza, co widać na załączonych zdjęciach.

 

 

 

  

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 55632 osób.