Klasa 0

ROBIMY ZDROWE KANAPKI

UCZYMY SIĘ KONSTRUOWANIA GIER

WIZYTA  STOMATOLOGA

Mama Mieszka opowiadała nam, jak należy dbać o zęby.

WYMYSŁY

Dnia 25.10 pojechaliśmy na wycieczkę do Wymysłów na Dzień Ziemniaka.

Mimo deszczowej pogody zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające. Dowiedzieliśmy sie, jak ziemniaki znalazły sie u nas, jakie potrawy można z nich wykonać i oczywiście, jak zastosować ziemniaka w zajęciach plastycznych.

DZIEŃ MYCIA RĄK

Dzisiaj odwiedziła nas pani pielęgniarka  i opowiadała nam jak ważne jest mycie rąk.

DZIEŃ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

Dnia 13 października obchodziliśmy Dzień Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji zaprosiliśmy Panią Gajer, mamę uczennicy naszej szkoły, która prowadzi warsztaty z udzielania pierwszej pomocy.

Nas uczyła, jak należy zachować sie podczas krwotoku z nosa i skaleczenia.

LEKCJA Z FIZYKI

W piątek odwiedziła nas mama Neli, która jest fizykiem. Opowiadała nam tak ciekawie o fizyce, że dzieci nie mogą się doczekać, kiedy będą uczyć się tego przedmiotu.
Bardzo Pani dziękujemy, za tak ciekawe zajęcia.

UCZYMY SIĘ ROZPOZNAWAĆ NASZE EMOCJE

FESTIWAL PIOSENKI POWSTAŃCZEJ