Klasa 3b

GRATULACJE

Julka zdobyła trzecie miejsce w międzyszkolnym konkursie " Świetny ze mnie mamtematyk".

PIERWSZA POMOC

Ponowne spotkanie z mamą Uli na temat pierwszej pomocy. Dostaliśmy garść bardzo ważnych informacji.

SPOTKANIE Z PANIĄ DIETETYK

WIELKANOCNE ŚNIADANIE

APEL Z OKAZJI ŚWIĄT WIEKANOCNYCH

Nasza klasa przygotowała apel poświęcony tradycjom wielkanocnym.

DEKORACJA JAJ, ZAJĄCZKÓW I KUR

LUBIMY ZWIERZĘTA

Prezentacje naszych dzieci.

WARSZTATY MUZYCZNE

CHCEMY BYĆ ZDROWI

W ten poniedziałek robiliśmy pyszne zdrowe kanapki.

CENTRUM PIENIĄDZA

Dnia 10 marca wybraliśmy się na zajęcia ,,Był sobie pieniądz".

Owocowe musli

WIZYTA  PANA STOLARZA

To była bardzo pracowita lekcja. Tata Julki opowiadał o swojej pracy, a  na koniec wspólnie wykonaliśmy szafkę.

CZY CAŁY LAS ZASYPIA ZIMĄ?

Dnia 1 lutego wybraliśmy się do Powsina na bardzo ciekawą lekcje.

LEKCJA MATEMATYKI - ZWIEDZANIE STADIONU LEGII

ŻYWNOŚĆ -  JAK JEJ NIE MARNOWAĆ?

To był przewodni temat lekcji poprowadzonej przez mamę Szymona.

CHCEMY BYĆ ZDROWI

W ten poniedziałek robiliśmy jaglane kulki.

CHCEMY BYĆ ZDROWI

Od stycznia, w każdy poniedziałek, przygotowujemy  zdrowe przekąski z naszej wspólnej książki kucharskiej .
W tym tygodniu była pyszna sałatka.

GARŚĆ ZDROWYCH ORZECHÓW

Zanim wyjdziemy na przerwę bierzemy garść orzechów .

ODWIEDZINY TELEWIZJI

Tematem reportażu był patriotyzm.

DEKORUJEMY PIERNIKI

WIGILIA KLASOWA

TEATR WIELKI

To była jedna z najciekawszych wycieczek dzięki uprzejmości taty Michałka Mierzwy.
Mogliśmy wejść i zobaczyć miejsca, do których inne wycieczki nie mają wstępu.

ANDRZEJKI

To ulubiony dzień dziewczyn i chłopców .
W tym dniu dowiadujemy się o naszej przyszłości. Dzięki Oli, Darii, Zuzi i Hani wróżby były bardzo ciekawe i oryginalne.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W tym dniu uczniowie przynosili swoje ukochane misie, a Ula pyszne piernikowe misie upieczone wspólnie z mamą.

MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI

Lekcja pt. "O Wojtku który z żołnierzami był za pan brat".

MUZEUM NARODOWE

Warszawa dawniej i dziś

WYMYSŁY
PAPIER CZERPANY

Dnia 7 listopada uczestniczyliśmy w zajęciach opowiadających o papierze, który przybył do nas z dalekich Chin.

CHCEMY BYĆ ZDROWI

Dbamy o swoje zdrowie i 28 pażdziernika postanowiliśmy zrobić sami masło, a jak masło to i pyszne zdrowe kanapki na chlebie na zakwasie, upieczonym przez nasze wspaniałe mamy. Dziękujemy !

POWSIN

CHCEMY BYĆ ZDROWI

Po wycieczce postanowiliśmy zrobić zdrową surówkę z kiszonej kapusty.

WIELKI RWETEST DZIŚ U BASI BO KAPUSTĘ BASIA KWASI

Dnia 28 października odbyła się wycieczka do Wymysłów, gdzie oprócz kiszenia kapusty dzieci poznały inne sposoby konserwowaniem żywności.

DZIEŃ NAUCZYCIELA W NASZEJ KLASIE

Z okazji Dnia Edukacji, w naszej klasie, nastąpiły zmiany. Jedna z lekcji została przeprowadzona przez uczennicę. Nowa nauczycielka stanęła na wysokości zadania.

FESTIWAL PIOSENKI POWSTAŃCZEJ

Jak co roku, w październiku, spotkaliśmy się na Festiwalu Piosenki Powstańczej. Nasza klasa zaśpiewała piękną piosenkę pt. ,,Sanitariuszka Małgorzatka".

ORŁY

Bardzo podobała nam się lekcja Orły dla początkujących w Muzeum Niepodległości dnia 22 września. Zdobyliśmy dużą wiedzę na temat naszego godła.

TEATR KAMIENICA

Dnia 20.09 nasza klasa udała się do Teatru Kamienica na spektakl edukacyjny dla dzieci pt. ,, Kulek ".

PCHLI TARG

W pierwszych dniach września tradycyjnie odbył się Pchli Targ.

Nasza klasa również przygotowała stoisko z rzeczami na sprzedaż.

Zarobione pieniążki wydamy na nasze przyjemności.