Klasa 1a

WARSZTATY NAUKOWE „MŁODZI ODKRYWCY”

Temat: „Fotosynteza”

23.05.2017 r.

WARSZTATY NAUKOWE „MŁODZI ODKRYWCY”

DŹWIĘK

28 marca 2017 r.

WF

Nasze lekcje wychowania fizycznego...

WARSZTATY NAUKOWE “MŁODZI ODKRYWCY”

Temat: “Magnetyzm”

24.01.2017 r.

WYPRAWA W GÓRY

12.01.2017r.

Dnia 12 stycznia wybraliśmy się wraz z naszymi Paniami na wyprawę w góry. W sali stanął duży, żółty namiot. Wzięliśmy ze sobą liny, czekany, raki, grube kurtki i buty. Czym byłaby wyprawa bez termosu i garnków, w których można zagotować wodę lub coś do jedzenia. Koniecznością są też okulary przeciwsłoneczne lub gogle, które chronią nasze oczy przed słońcem. Dowiedzieliśmy się, jak należy się zachować w przypadku lawiny, jak używać folii termicznej, kiedy można wyruszyć na wyprawę, a kiedy się nie powinno. Poznaliśmy znaczenie skrótów GOPR i TOPR – te służby są bardzo potrzebne!  Teraz wiemy, że taka wyprawa wcale nie jest łatwa i trzeba się do niej dobrze przygotować.

WIGILIA KLASOWA

21.12.2016

KOLĘDOWANIE

21.12.2016

WARSZTATY NAUKOWE “MŁODZI ODKRYWCY”

Temat: “Prąd elektryczny”

20.12.2016 r.

SZKOLNY DZIEŃ INTEGRACJI
6.12.2016 r.

Dnia 6 grudnia 2016 r. obchodziliśmy Szkolny Dzień Integracji. Wraz z bliskimi ozdabialiśmy pierniczki, które upiększyły szkolną choinkę. Zrobiliśmy także długi, kolorowy łańcuch. Możecie go zobaczyć na szkolnym korytarzu. Najmilszym punktem wieczoru, była wizyta Świętego Mikołaja, który rozdał nam upominki.

DZIEŃ ZDROWEGO ODŻYWIANIA W KLASIE 1A

26.10.2016 r.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W KLASIE 1A

25.11.2016 r.

UROCZYSTE ŚLUBOWANIE KLAS 1
13.10.2016 r.

Dnia 13 października 2016 r. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Uroczystość rozpoczęliśmy tańcem przy dźwiękach poloneza „Pożegnanie Ojczyzny” Michała Kleofasa Ogińskiego. Następnie obejrzeliśmy występ artystyczny uczniów z klas trzecich i złożyliśmy przysięgę przed sztandarem szkoły. Na koniec zostaliśmy pasowani na uczniów szkoły przez Panią Dyrektor Joannę Skopińską i Panią Wicedyrektor Teresę Kurowską. W klasie otrzymaliśmy swój pierwszy ważny dokument - legitymację szkolną oraz czapkę z logo naszej szkoły. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.