Klasa 0b

WARSZTATY "LEKKI TORNISTER"

BAL PRZEBIERAŃCÓW

GRAMY NA BĘBNACH

Dzisiejsze warsztaty poprowadził tata naszego ucznia Jakuba. Dziękujemy za odwiedziny i naukę gry na bębnach!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

PREZENTY DLA BABCI I DZIADKA

Nasza klasa uczestniczyła w warsztatach mydlanych, podczas których przygotowaliśmy pięknie zdobione mydełka. Będzie to idealny prezent dla naszych babć i dziadków!

WIGILIA KLASOWA

SZKOLNY FINAŁ WOŚP

Dnia 17 grudnia nasza klasa brała udział w szkolnym finale WOŚP. Na naszym stoisku można było wziąć udział w loterii fantowej. Dziękuję wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie i obsługę naszej loterii!

DZIEŃ INTEGRACJI

Dnia 6 grudnia w naszej szkole odbył się Dzień Integracji, w którym i nasza klasa brała udział. Na początku wszyscy uczniowie wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem dekorowali styropianowe gwiazdki, a także przygotowywali kolorowy łańcuch, żeby później wszystko zawiesić na szkolnej choince. Kulminacyjnym punktem spotkania była wizyta Świętego Mikołaja, który rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Dziękuję wszystkim za udane spotkanie i wspaniałą atmosferę!

MIKOŁAJKI

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,

Wszystkie dzieci na niego czekają!

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każde dziecko z prezentów się cieszy!”

Do naszej klasy także zawitał Mikołaj, a nawet zostawił nam list!

NASZA PIERWSZA KLASOWA CHOINKA

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Miś jest mały i puchaty,

miś jest fajny i kudłaty,

miś jest gruby jak ta kula,

misia zawsze się przytula.”

PRZEDSTAWIENIE PT. "KRAWIEC NITECZKA"

W DK IMIELIN

FESTIWAL PIOSENKI POWSTAŃCZEJ

Udział w takim wydarzeniu, to dla nas duża przyjemność i lekcja patriotyzmu! Dzieci z naszej klasy bardzo ładnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę pt. „Pałacyk Michla”.

POZNAJEMY WARZYWA I OWOCE

Podczas naszych zajęć poznaliśmy nazwy, rodzaje, zapachy oraz walory odżywcze warzyw. Wiemy, że warto je jeść! Na koniec zajęć świetnie poradziliśmy sobie z przygotowanymi zagadkami!

NASZA PIERWSZA WYCIECZKA

W październiku poszliśmy na naszą pierwszą wycieczkę. Mimo brzydkiej pogody, dzielnie dotarliśmy do Multikina i z zaangażowaniem braliśmy udział w warsztatach filmowych!

GRAMY NA BĘBNACH

W naszej klasie, w każdą środę, dzięki Pani Patrycji zamieniamy się w prawdziwą orkiestrę! Uczymy się grać na bębnach. Pani Patrycja opowiedziała dzieciom najpierw skąd pochodzą takie bębny, z czego są zrobione, uczyliśmy się klaskania do rytmu… Wszyscy myśleli, że jest to dużo łatwiejsze, ale z każdym ćwiczeniem wychodziło nam już co raz lepiej. Wiemy już jak zagrać dźwięk bas i ton! Bardzo fajnie jest grać na bębnach.

BEZPIECZNA ZABAWA

Naszą klasę odwiedził funkcjonariusz straży miejskiej i opowiedział nam o zasadach bezpiecznej zabawy.