Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

Planowane uroczystości

 



 

PLANOWANE WYDARZENIA I UROCZYSTOŚCI
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

 

 

      TERMIN

       DATA

UROCZYSTOŚĆ/
WYDARZENIE

KOORDYNATOR

INFORMACJA NA STRONĘ INTERNETOWĄ

   

      WRZESIEŃ

 

      3 IX

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

 Kl. 1-3 N. Prusak
 Kl. 4-8 G.Jabłońska,
N. Gruczek - Goś

N.Prusak

 

     

      3 IX

 

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019

połączona

ze złożeniem kwiatów

i oddaniem hołdu

nauczycielom TON

przy ul. Browarnej - reprezentacja szkoły

z pocztem

sztandarowym

 


N. Kubarek,
Ł. Mrozek

 

 

N. Kubarek

 

 

 

      

 

 

        14 IX

 

 

  

 

Bezpieczna droga do szkoły - apel
klas 0 - 3
 

Dzień Kropki

 

A. Kiczuk

 

 

 

E. Świerczewska

 

A. Kiczuk

 

 

 

E. Świerczewska

 

   

         20/21 IX

 

Sprzątanie Świata

 

 

B. Łada, D. Otwinowska

 

D. Otwinowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

        24 IX

 

Wybory zarządu
i opiekuna Samorządu Uczniowskiego

 

Magda Wójcicka

 

M. Wójcicka

 

 

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK

 

       26 IX

     

 

        1 X

     

 

      

 

         5 X

 

Europejski Dzień Języków  - kl. 1 i 8

 

Święto Muzyki

 

 

 

 

Dyscoteka początkowo roczna dla klas 4 - 8

 

 

 

 

 

Marta Wójcicka

 

 

M. Kowalska

 

 

 

 

Magda Wójcicka

 

 

 

Marta Wójcicka

 

 

M. Kowalska

 

 

 

 

M. Wójcicka

 

 

 

        12 X 

Apel z okazji
Dnia Edukacji Narodowej

kl. 0 – 3
M. Karpińska, E. Słowik
kl. 4 – 8
P. Nowacki,
N. Gruczek-Goś

M. Karpińska
 

 

 

N. Gruczek- Goś

 

  

 

         22 X

 

 

 

 

         8 X

 

 

Ślubowanie klas pierwszych

 

 

 

Dzień Zdrowego Odżywiania

 

 

 

A. Leśniewska,
K. Mazur

 

 

 

J. Górecka
A. Leśniewska

 

 

A. Leśniewska

 

 

 

 

J. Górecka

A. Leśniewska

 

 

     6 – 21 X

 

Tydzień Kodowania

 

 

M. Kaleta,

S. Lijewska

 

M. Kaleta

 

   

      20 X

 

Dzień Biblioteki Szkolnej

 

 

N. Kubarek, M. Styk

 

N. Kubarek

 

 

 

      3 X

 

Festiwal Piosenki Powstańczej

 

 

Kl. 1-3

A. Leśniewska,

A. Kiczuk
Kl. 4-8
n-l muzyki

 

A. Leśniewska

 

 

      26 – 30 X

 

Wyjazd edukacyjny do Szkocji dla kl.8

 

 

A. Hortecka - Pietrzak

 

A. Hortecka -  Pietrzak

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LISTOPAD

 

 

    10 – 28 X

 

 

 

 

 

      22 X

   

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         9 XI

 

Warsztaty z wolontariuszami projektu KIDSPEAK

dla kl. 4-8

 

Dzień Patrona

 

 

 

 

Bezpieczne korzystanie

z Internetu – zajęcia w świetlicy

 

 

 

Szkolny Klub Dyskusyjno – Filmowy „Król Lew – co to znaczy wierzyć w siebie”

 

Udział w uroczystościach dzielnicowych
w Ursynowskiej Kaplicy Pamięci Narodowej

 

 

 

 

Apel z okazji Święta Niepodległości

kl. 1-3
kl. 4 - 8

 

 

E. Baran

 

 

 

 

G.Wójcicka,

M. Głębicki

 

 

 

 

D. Wójcik

 

 

 

 

 

 

Magda Wójcicka

 

 

 

 

Marta Wójcicka,

S. Lijewska,
I. Robak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S.Lijewska

I. Robak,

M. Głębicki

 

 

E. Baran

 

 

 

 

G.Wójcicka

 

 

 

 

D. Wójcik

 

 

 

 

 

 

M. Wójcicka

 

 

 

 

 

S. Lijewska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I. Robak
S.Lijewska

 

 

         9 XI

 

 

 

„Wyśpiewaj Niepodległość”

 

Wieczornica
z okazji 100 – lecia Niepodległej

 

 

Andrzejkowy wieczór wróżb

 

 

Magda Wójcicka

 

 

M. Wójcicka,
S. Lijewska,
I. Robak

 

 

M. Winiarek,
W. Jóźwiak

 

M. Wójcicka

 

 

M. Wójcicka

 

 

 

 

M. Winiarek

 

    

     16 XI

 

Dzień Tolerancji

 

 

D. Wójcik

 

D. Wójcik

 

 

     

 

Tydzień Harrego Pottera

 

A. Kiczuk,
Z. Sadowska
 

 

A. Kiczuk

 

 

    

 

 

Szkolny Klub Dyskusyjno – Filmowy „Olimpiada – nie(?)pełnosprawni”

 

Magda Wójcicka

 

M. Wójcicka

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUDZIEŃ

 

 

      

 

 

Zajęcia otwarte
w świetlicy

 

 

Zaduszki Poetyckie

 

Dzień Piłsudskiego

 

 

 

 

 

Światowy Dzień Walki z AIDS dla klas 7, 8

 

 

M. Zdzymira,

E. Lisowska

 

 

A. Chojecka

 

M. Wójcicka,
S.Lijewska,
I. Robak

 

 

 

 

 

A. Horbowiec

 

M. Zdzymira

 

 

 

A. Chojecka

 

I. Robak

 

 

 

 

 

A. Horbowiec

 

 

 

 

 

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

 

 

D. Welenc,
M. Kowalska

 

 

D. Welenc

 

 

 

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

 

P. Bijata,
P. Madej

 

 

P. Bijata

 

 

     6 XII

 

Mikołajki

 

 

Wychowawcy klas

 

 

 

        

 

Akcja Szlachetna Paczka

 

 

P. Bijata,
P. Madej, N. Prusak

 

 

P. Bijata

 

 

    

 

Góra Grosza

 

 

A. Gawenda, SU

 

A. Gawenda

 

 

          

 

Dzień Integracji kl.1

 

 

M. Kaleta

 

M. Kaleta

 

  

        

 

Jasełka
 

 

J. Kubacka,
E. Lisowska

 

J. Kubacka

 

 

 

 

Koncert Kolęd
kl. 1 - 3
kl. 4 - 8

 

 

K.Wilk

M. Bajeńska

 

 

K. Wilk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     21 XII

 

Wigilie klasowe

 

 

Wychowawcy klas

 

Nina Prusak

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 STYCZEŃ

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiermasz Bożonarodzeniowy

 

 

Warsztaty świąteczne dla nauczycieli

 

 

Zbiórka zabawek używanych, artykułów szkolnych, słodyczy dla dzieci z Domów Dziecka

 

 

 

 

Biała szkoła

 

I. Niewiarowska,
wych. świetlicy

 

 

M. Mizielińska,
A.Gawenda,
J. Śliwińska

 

 

M. Lorkowska,
M. Sułek

 

 

 

 

 

 

 

 

T. Rongies,
B. Wójcik

 

 

I. Niewiarowska

 

 

 

M. Mizielińska

 

 

 

 

M. Lorkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B. Wójcik

 

 

 

Dzień Babci
i Dziadka

 

L. Stanisławska,
Z. Sadowska

 

L. Stanisławska

 

 

    21 – 28 XII

 

Bal Karnawałowy
kl. 1 – 3

 

 

K. Kanigowska,
M. Świątnicka
Rada Rodziców

 

K. Kanigowska

 

 

 

Dyscoteka karnawałowa
kl. 4 - 7

 

Samorząd Uczniowski
 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

WOŚP

 

 

 

 

 

Zajęcia otwarte

w świetlicy

 

 

Szkolny Klub Dyskusyjno – Filmowy „Piraci
z Karaibów – za co lubimy innych ludzi”

 

W. Styczyński,
P. Drews,
L. Stanisławska

 

 

 

M. Zdzymira,
E. Lisowska

 

 

Magda Wójcicka

 

W. Styczyński

 

 

 

 

 

M. Zdzymira

 

 

 

M. Wójcicka

 

 

    

 

 

 

  

 

 

 

    LUTY

 

    25 I

 

Bezpieczne ferie – apel dla kl.1 - 8

 

 

 

 

 

 

 

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

 

 

J. Kubacka,
Z.Sadowska

 

 

 

 

 

 

 

N. Gruczek - Goś

 

J. Kubacka

 

 

 

 

 

 

 

 

N. Gruczek - Goś

 

 

    14 II

 

 

 

 

 

 

 

Poczta walentynkowa

 

Magda Wójcicka,
SU

 

M. Wójcicka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    MARZEC

 

 

 

 

Światowy Dzień Zespołu Downa

 

 

K. Jedynak

D. Welenc

K.Wilk

 

K. Jedynak

 

 

     1 III

 

Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

 

 

I. Robak,

M. Głębicki

 

M. Głębicki

 

    

     8 III

 

 

Dzień Kobiet

 

P. Nowacki,
 

 

 

P. Nowacki

 

 

Dzień Bohatera Literackiego

 

Nauczyciele

j. polskiego

 

M. Koniuszaniec

 

 

     21 III

 

„Pchli Targ”

 

K. Wilk,
I. Czajkowska

 

K. Wilk

 

 

    25 – 30 III

 

Wyjazd edukacyjny do Londynu

 

 

E. Baran

 

E. Baran

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   KWIECIEŃ

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   25 – 29 III

 

 

 

Zajęcia otwarte

w świetlicy

 

 

Szkolny Klub Dyskusyjno – Filmowy „W głowie się nie mieści  - po co nam uczucia”

 

 

Dni Teatru

 

 

 

 

 

 

 

Rocznica Zbrodni Katyńskiej
apel kl. 4 -7

 

M. Zdzymira,
E. Lisowska

 

 

Magda Wójcicka

 

 

 

 

 

 

K.Chabior,
M. Duda,
M. Morawska

 

 

 

 

 

 

 

I. Robak,

M. Głębicki

M. Zdzymira

 

 

 

M. Wójcicka

 

 

 

 

 

 

M. Duda

 

 

 

 

 

 

 

I. Robak

 

 

   

 

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

 

 

D.Welenc,
K. Jedynak

 

D. Welenc

 

    

    23 IV

 

Międzynarodowy Dzień Książki

 

 

N. Kubarek,
M. Styk

 

M. Styk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tydzień Ekologii

 

D. Otwinowska,

B. Łada, J. Górecka,
M. Kaleta

D. Otwinowska

 

  

    20 IV

 

 

Dzień Ziemi

 

J. Górecka,
M. Kowalska

 

 

J. Górecka

 

 

   15 – 17 IV

 

 

Egzamin ósmoklasisty

 

M. Migdalska,
N. Gruczek – Goś,
A. Hortecka – Pietrzak,wych. kl.8

 

M. Migdalska

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    MAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiermasz Wiosenny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konstytucja 3 Maja
apel kl. 4 – 7

 

 

 

 

A. Czerwiec,
K. Pastuszka - Gawle

 

 

 

 

 

 

 

 

M. Głębicki,
I. Robak

 

 

 

A. Czerwiec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I. Robak

 

 

 

Święto Flagi
apel kl.1 -3

 

B. Garwacka,
 

 

 

B. Garwacka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karta rowerowa

 

 

A. Gawenda,

M. Mizielińska

 

A. Gawenda

 

 

 

Dzień Matki i Ojca-
koncert życzeń

 

 

M. Świątnicka,
A. Czerwiec

 

M. Świątnicka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

Warsztaty muzyczne „Montownia Dźwięku” kl. 1 – 3

 

 

 

Zajęcia otwarte

w świetlicy

 

 

 

Szkolny Klub Dyskusyjno – Filmowy „Podaj dalej – w jakim świecie chcemy żyć”

 

 

N. Prusak

 

 

 

 

 

 

M. Zdzymira,
E. Lisowska
 

 

 

Magda Wójcicka

 

 

N. Prusak
 

 

 

 

 

 

M. Zdzymira

 

 

 

 

M. Wójcicka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

CZERWIEC

     27 V

 

 

 

 

 

 

    

 

 

     03 VI

Światowy Dzień Afryki

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień Dziecka

M. Duda,
P. Bijata,
P. Madej

 

 

 

 

 

 

 

K. Wilk,

M. Bajeńska

M. Duda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M. Bajeńska

 

 

 

 

 

 

 

     05 VI

 

Rajd Kabacki

 

 

 

 

 

Dzień Szkoły Bez Przemocy

 

Magda Wójcicka,
SU, A. Jankowska,

A. Juszczuk

 

 

 

Magda Wójcicka

 

M. Wójcicka

 

 

 

 

 

M. Wójcicka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zielone Szkoły

 

 

Wychowawcy klas

 

M. Tarnowska,
E. Słowik

 

 

 

 

Wyjazd do Mielna
dla kl. 1d, 3e, 3f, 6g, 4g, 7c, 5h, 6f

 

 

 

 

 

 

Igrzyska sportowe
 

 

 

K. Chabior,
M. Duda,
D. Welenc,
K. Jedynak

 

 

 

 

T. Rongies,
B. Wójcik,
 

 

 

K. Chabior

 

 

 

 

 

 

 

B. Wójcik

 

 

    21 VI

 

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

 

 

Kl. 1 – 3
K. Rusjan – Staszewska,
B. Garwacka
kl. 4- 8
A. Sikora

 

K. Rusjan - Staszewska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 49173 osób.