Nasze osiągnięcia

 



 

 

OPOWIADANIE OLIMPIJSKIE

 

 

Z wielką dumą informujemy, iż uczennica naszej szkoły, Oliwia Jakubowska, została laureatką kuratoryjnego konkursu na opowiadanie olimpijskie im. Jana Parandowskiego.

 

 

Życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 

 

 



 

 

 

MISTRZ ORTOGRAFII

 

 

Dnia 16-tego maja w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii”.  Poniżej przedstawiamy laureatów:

I miejsce Karina P. z kl. 7 B

II miejsce Aleksandra N. z kl. 5 B

III miejsce Jeremi K. z kl.7 C

Wyróżnienia otrzymują także:

Zuzanna P. z kl. 7 C

i Maria S. z kl. 7 A

Przypominamy, że równoważne błędowi ortograficznemu są:
-dwa błędy interpunkcyjne,
-dwie pomyłki, np. przestawienie liter w wyrazie, zmiana formy wyrazu lub brak całego wyrazu w zdaniu.


 

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie i gratulujemy naszym Mistrzom!

Organizatorzy
Natalia Gruczek
Mateusz Koniuszaniec

 

 

    

 



 

 

WYNIKI KONKURSU MINIATURA BRYTYJSKA

 

 

Komisja Konkursowa ursynowskiego Konkursu ,,Miniatura Brytyjska’’ w składzie: Pani Wicedyrektor Teresa Kurowska, Pani Magdalena Tarnowska, Pan Jakub Rybak i Pani Aleksandra Hortecka-Pietrzak z przyjemnością zawiadamia, iż postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:

 

Miejsce I

Oliwia C. (kl.7a) SP 330

Miejsce II

Szymon M. (kl.5) SP 303

Jan G. (kl. 4a) SP 330

Miejsce III

Hanna R. (kl.4) SP 303

Julia R. (kl. 7a) SP 330

 

Wyróżnienia:

  1. Urszula G. (kl.4b) SP 330
  2. Olga P. (kl. 4f) SP 330
  3. Maja P. (4a) SP 330
  4. Julia R. (4b) SP 330
  5. Hanna A. (5d) SP 330
  6. Antoni M. (5a) SP 330
  7. Hanna H. (5d) SP 330
  8. Gabriela S. (6b) SP 330
  9. Maks B. (6a) SP 330
  10. Michał L. (6a) SP 330
  11. Iza A. (6b) SP 330
  12. Natalia R. (6b) SP 330
  13. Jakub B. (6b) SP 330
  14. Dominik W. (6a) SP 330
  15. Julia B. (7b) SP 330
  16. Marta Z. (7c) SP 330
  17. Oskar S. (7c) SP 330
  18. Helena M. (7c) SP 330
  19. Zuzanna P. (7c) SP 330
  20. Jerzy B. (kl.5) SP 303
  21. Mateusz G. (kl.5) SP 303
  22. Karolina S. (kl.5) SP 303
  23. Mikołaj T. (kl.5) SP 303
  24. Zuzanna R. (kl.4) SP 303

 

 

 

 

   

 

 



 

 

KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH

 

 

Szanowni Państwo! Przedstawiam wyniki XI edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik.
Wyniki będą podane według schematu: Imię, pierwsza litera nazwiska, klasa, liczba punktów (procent), nagroda

Michał K. 1a 64,00 (88,89%) nagroda
Mateusz M. 1a 44,00 (61,11%) dyplom
Kostek T. 1a 46,00 (63,89%) dyplom
Zofia R. 1c 58,00 (80,56%) wyróżnienie
Maciej U. 1b 50,00 (69,44%) dyplom
Łukasz J. 2d 41,00 (56,94%) dyplom
Gabrysia C. 2a 40,00 (55,56%) dyplom
Sylwester J. 2d 44,00 (61,11%) dyplom
Miłosz K. 2b 53,00 (73,61%) dyplom
Zuzanna L. 2d 44,00 (61,11%) dyplom
Emil M. 2d 65,00 (90,28%) nagroda
Gabriela S. 2d 48,00 (66,67%) dyplom
Małgosia S. 2c 58,00 (80,56%) wyróżnienie
Piotr Z. 2d 55,00 (76,39%) wyróżnienie
Kornelia Z. 3a 37,00 (28,91%) dyplom
Małgorzata B. 3f 73,33 (57,29%) dyplom
Emilia D. 3f 73,67 (57,55%) dyplom
Oliwia G. 3h 89,33 (69,79%) dyplom
Daria K. 3h 90,33 (70,57%) dyplom
Maja P. 3f 91,67 (71,61%) dyplom
Wiktoria S. 3h 67,00 (52,34%) dyplom
Michał S. 3h 66,67 (52,08%) dyplom
Ignacy T. 3a 89,33 (69,79%) dyplom
Emilia U. 3c 110,67 (86,46%) wyróżnienie
Wiktor Z. 3h 73,33 (57,29%) dyplom
Maciek Z. 3h 72,00 (56,25%) dyplom
Szymon B. 4f 35,33 (27,60%) dyplom
Oliwia Cz. 4b 64,00 (50,00%) dyplom
Kuba G. 4b 48,00 (37,50%) dyplom
Daria W. 4b 70,00 (54,69%) dyplom
Hanna W. 4b 78,67 (61,46%) dyplom
Karol Z. 5d 69,33 (43,33%) dyplom
Kuba N. 5e 100,00 (62,50%) dyplom
Daria K. 5e 72,33 (45,21%) dyplom
Barbara B. 5e 106,67 (66,67%) dyplom
Maria Ć. 5b 126,33 (78,96%) wyróżnienie
Hanna G. 5e 100,00 (62,50%) dyplom
Szymon P. 5e 76,33 (47,71%) dyplom
Lazar S. 5e 118,33 (73,96%) wyróżnienie
Patryk S. 5e 75,67 (47,29%) dyplom
Jadwiga Sz. 5e 83,67 (52,29%) dyplom

Gratuluję wszystkim uczestnikom, a szczególnie nagrodzonym: Michałowi K. 1a, Emilowi M. 2d oraz osobom wyróżnionym: Zosi R. 1c, Małgosi S. 2c, Piotr Z. 2d, Emilii U. 3c, Marii Ć. 5b, Lazarowi S. 5e

Monika Charążka - szkolny koordynator konkursu

 

 

 



 

KANGUR MATEMATYCZNY 2018

 

Klasa 2

Piotr Z. klasa 2d - wyróżniony
Gabriela C. klasa 2 a – wyróżniony
Michalina T. klasa 2d – wyróżniony

Klasa 3

Tymon W. klasa 3e – bardzo dobry
Emilia U. klasa 3c – wyróżniony
Ignacy T. klasa 3a – wyróżniony
Juliusz O. klasa 3g – wyróżniony
Magdalena R. klasa 3e – wyróżniony

Klasa 4

Szymon M. klasa 4b – wyróżniony
Rafał P. klasa 4d – wyróżniony
Dominik S. klasa 4f – wyróżniony

Klasa 5

Jadwiga S. klasa 5e – wyróżniony
Wojciech Z. klasa 5b – wyróżniony
Barbara B. klasa 5e – wyróżniony
Szymon W. klasa 5e – wyróżniony

Klasa 6

Oliwia R. klasa 6a – wyróżniony
Małgorzata G. klasa 6b – wyróżniony
Szymon Z. klasa 6b – wyróżniony
Weronika W. klasa 6b – wyróżniony
Franciszek L. klasa 6a – wyróżniony

Klasy 7

Norbert W. klasa 7b – wyróżniony
Łukasz C. klasa 7b – wyróżniony
Stanisław D. klasa 7a – wyróżniony
Zofia S. klasa 7b – wyróżniony


 

 

Gratulujemy!

 



 

 

 

KONKURS RECYTATORSKI

 

 

Dnia 11 maja, uczeń klasy 5e, Szymon Piętka zajął pierwsze miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim. Uczeń wyrecytował wiersz Jana Brzechwy „Nasza Warszawa”, a także jeden z wierszy Marii Kann i zachwycił jury ze Szkoły Podstawowej nr 319 im. Marii Kann w Warszawie.

 

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

 

 



 

 

 

Szanowni Państwo,


poniżej przedstawiamy wyniki KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZY ZESZYT W SZKOLE 

Klasy 1
miejsce I - Nadia K. kl. 1c i Tomasz R. kl. 1b
miejsce II - Mateusz M. kl. 1a
miejsce III - Emilka S. kl. 1a
wyróżnienie dla Adriana B. kl. 1d

Klasy 2
miejsce I - Pola P. kl. 2d
miejsce II - Zuzanna L. kl. 2d
miejsce III - Katarzyna A. kl. 2c 

Klasy 3
miejsce I - Julia Z. kl. 3h
miejsce II - Jan M. kl. 3a i Justyna Z. kl. 3f
miejsce III - Seuk L. kl. 3i i Igor Z. kl. 3b


 

Gratulujemy zwycięzcom!!!
Dziękujemy za udział w konkursie. 

Szkolna Komisja Konkursowa 

 

 



 

 

GRA POLONISTYCZNA

 

Szanowni Państwo, 

 

 

 


bardzo dziękujemy za zainteresowanie konkursem "Gra polonistyczna". Wpłynęło wiele wspaniałych prac, dlatego postanowiliśmy nagrodzić więcej niż 3 prace.


Laureatami są:


Maja P. - 4a,
Julia B. i Kajetan S. - 4e,
Hania A. i Hania H. - 5d,
Karol Z. - 5d,
Lena F., Iga F. i Agata S. - 5e,
Karina P. - 7b,
Tomasz P. - 7c.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Nauczyciele poloniści

 

 



 

 

 

MASKOTKA SZKOLNA SP 330

 

 

Informujemy, że w konkursie "Maskotka szkolna SP 330" zwyciężyła Małgorzata Graczyk kl. 6b.

Wręczenie nagrody odbędzie się podczas obchodów 30-lecia SP 330.

 


Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. 
 

 

Opiekunowie SU 
M. Wójcicka
A. Gawenda

 

 

 



 

 

 

COŚ Z NICZEGO

 

Konkurs ekologiczny „Coś z niczego” został rozstrzygnięty. Wybór nie należał do najłatwiejszych, ponieważ nasi uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością . Oto wyniki:

I miejsce –  Iwo Barański kl. 5c

II miejsce – Maja Łyszcz kl. 5c

III miejsce – Tamara Teleon kl. 5e

 

 

Gratulujemy!!!

Dorota Otwinowska

 

 

 



 

 

 

ŚWIETNY ZE MNIE MATEMATYK

 

Dnia 17 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 323 przeprowadzono finał dzielnicowego konkursu matematycznego dla kl. III "Świetny ze mnie matematyk".

W finale konkursu wzięło udział 23 uczniów z 12 ursynowskich szkół podstawowych. Uczeń mógł otrzymać 30 punktów za prawidłowe rozwiązanie 6 zadań.
Z naszej szkoły Juliusz Oziębło uzyskując 26,5 pkt zdobył III miejsce, a Emilia Urban (25 pkt) uzyskała wyróżnienie.

 

 

 



 

 

 

KONKURS WIEDZY O PATRONIE

 

 

Dnia 22 marca odbył się, w naszej szkole, "Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły". Przeprowadzony był w formie gry terenowej zorganizowanej w budynku szkoły. Wzięły w nim udział klasy I – III. Każda miała prawidłowo wykonać 5 zadań w jak najkrótszym czasie.

 

Wyniki klas pierwszych:

I miejsce klasa Ib

II miejsce klasa Ia

III miejsce klasa Id

 

Wyniki klas drugich:

I miejsce klasa IId

II miejsce klasa IIa

III miejsce klasa IIc

 

Wyniki klas trzecich:

I miejsce klasa IIIg

II miejsce klasa IIIe

III miejsce klasa IIIa

 

 

 

Komisja konkursowa: J. Fimowicz, M. Gawełek, K. Jarska

 

 



 

 

 

Szanowni Państwo,


z radością informujemy, że w szkolnych eliminacjach do Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego "Z ortografią za pan brat" troje uczniów z klas trzecich odniosło sukces i zakwalifikowało się do etapu dzielnicowego.


Laureatami etapu szkolnego zostali:


Julia Zielińska kl.3h - 0 błędów,


Jan Majchrowski kl. 3a - 1 błąd,


Magda Rybkowska kl.3e - 1 błąd.


Gratulujemy naszym Laureatom i życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu.

 


Z poważaniem - Szkolna Komisja Konkursowa

(M. Wójcicka, K. Orłowska-Abboud, G. Wójcicka)

 

 



 

 

Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT

 

 

Szanowni Państwo,


miło mi poinformować, że do drugiego etapu konkursu dzielnicowego "Z przyrodą za pan brat" dla uczniów klas drugich zakwalifikowali się:


*Emil M. z klasy 2d,
*Gabriela R. z klasy 2b,
*Brunon K. z klasy 2b.

Drugi etap odbędzie się 17 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 323.

Gratulujemy i życzymy sukcesów.


 

Koordynator konkursu
Barbara Szczechowicz

 

 



 

 

ŚWIETNY ZE MNIE MATEMATYK

 

Do etapu Dzielnicowego Konkursu "Świetny ze mnie matematyk " zakwalifikowali się następujący uczniowie:


1.Urban Emilia kl.3c
2.Wojtaszko Tymon kl.3e
3.Oziębło Juliusz kl.3g

Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie dzielnicowym, który odbędzie się 17 kwietnia w SP nr 323 przy ul. Hirszfelda 11.

 



 

 

Szanowni Państwo,

z radością informuję, że w V edycji Internetowego Konkursu Maks Matematyczny uczeń klasy 6b Michał Dobek uzyskał bardzo dobry wynik.

Zajął II miejsce w województwie mazowieckim i V miejsce w kraju, uzyskując łącznie 1027 punktów.

Michał otrzymał dyplom za bardzo dobry wynik i nagrodę w postaci vouchera o wartości 50 zł.

 

Gratulujemy Laureatowi i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Grażyna Wójcicka

(szkolny koordynator konkursów Łowcy Talentów Jersz)

 

 

 

 



 

 

 

"SP 330 W OBIEKTYWIE"

 

Miejsce I - Jakub Berezowski kl. 1d -  Tytuł pracy „ Moja pierwsza lekcja”


Miejsce II - Emilia Gowin kl. 2d


Miejsce III - Laura Borowska kl.1e

 


Wyróżnieni:



- Borys Teleon kl. 1e -  Tytuł pracy „Pomnik”
- Aleksander Teleon kl. 1e - Tytuł pracy „Brzozek – dobry duch szkoły”
- Marysia Pańko kl. 3e - Tytuł pracy „ Ja przed wejściem do szkoły”
- Agata Bagnowska kl. 5e - Tytuł pracy „Szkolna gra”
- Tamara Teleon kl. 5e - Tytuł pracy „Rozhuśtana szkoła” 
- Zofia Bogdanowicz kl.6b - Tytuł pracy „ Mandarynkowy uczeń”
- Michał Pańko kl. 7c - Tytuł pracy „ Wejście do budynku mojej szkoły”

 

 

Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone podczas Uroczystych Obchodów 30- lecia Szkoły Podstawowej nr 330 w Warszawie, które odbędą się w maju.

 

M. Karpińska

A. Gawenda

 

 

 



 

W czwartek, 22.02.br., trzy uczennice z klasy 3h uczestniczyły w uroczystości wręczenia nagród konkursowych, organizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy.

Zosia B., Oliwia G. i Julia L. wzięły udział w Varsavianistycznym Konkursie Plastycznym na logo projektu pt."Warszawa, dama w biało-czerwonej sukni". Dziewczynki otrzymały z rąk Prezes TPW, P. Beaty Michalec, piękne wydania warszawskich legend, płyty z nagraniem hejnału Warszawy i pamiątkowe dyplomy. Możemy być dumni z naszych trzecioklasistek, bo mimo, że rywalizowały z młodzieżą ze szkół średnich, ich prace zostały bardzo wysoko ocenione.

W drugiej części uroczystości Pani Prezes TPW podziękowała szkołom i przedszkolom, które czynnie włączyły się w akcję "Paczka dla Kombatanta".

Koordynatorowi Varsavianistycznej Szkoły w SP 330 wręczono podziękowania dla placówki i jako pamiątkowy upominek – ozdobny wydruk tekstu "Mazurka Dąbrowskiego", który został graficznie opracowany i pięknie wydany przez Koło Kombatantów.

Wszystkim Państwu, którzy osobiście przyczynili się do uzyskania tego wyróżnienia serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy
w ramach realizacji projektu "II stopień Certyfikatu Varsavianistycznej Szkoły".

 

 

Z poważaniem – Grażyna Wójcicka

(szkolny koordynator Varsavianistycznej Szkoły)

 

 

 



 

 

Dnia 7  lutego 2018 r. odbył się finał międzyszkolnego konkursu matematycznego "Mistrz tabliczki mnożenia". Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa STO nr 9 na Ursynowie. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Szymon Mielecki (4b), Rafał Półgęsek (4d) i Dorian Romański (4e). Rafał Półgęsek zajął 3. miejsce, a Szymon Mielecki - 8. miejsce i wyróżnienie. Gratulujemy!

 

   



 

 

“MOJA SZKOŁA, TAK JĄ WSPOMINAM”

 

 

Z ogromną przyjemnością przekazujemy informację na temat wyników konkursu:

 

I miejsce:

Anna Leszczyńska-Gajownik z klasy 2c z mamą p. Moniką Leszczyńską

 

II miejsce:

Patrycja Błędowska z klasy 2c z mamą p. Moniką Graczyk

 

III miejsce:

Emilia Szymańska z klasy 1e z mamą p. Moniką

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Z poważaniem

Adriana Gawenda

Karolina Staszewska-Rusjan

 

 

 



 

 

 

Uczniowie klasy 1a wzięli udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Zarząd Komunikacji Miejskiej - „Komunikacja miejska – pół żartem, pół serio”.
Okazało się, że prace konkursowe tak zachwyciły jury, że wszyscy otrzymali równorzędną nagrodę!!!

 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

   



 

 

Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom z klas 1-7, którzy w tym roku szkolnym wzięli udział w konkursie „Najbardziej oryginalna halloweenowa dynia”.

Wasze prace urzekły nie tylko komisję konkursowąsmiley

 

A oto zwycięzcy:

 

I miejsce:

 

Natalia M. (kl.3f)

Oliwier P. (kl.3b)

Maja P. (kl.4a)

Karina P. (kl.7b)

 

II miejsce:  

 

Natalia K. (kl.1c)

Mikołaj P. (kl.1b)

Hanna W. (kl.4a)

Jeremiasz J. (kl.4a)

 

III miejsce: 

 

Maria P. (kl.3e)

Seuk  (kl.3i)

Jakub S. (kl.4a)

Zuzanna K. (kl.4b)

                   

Kolejna edycja konkursu za rok. Serdecznie zapraszam  do udziału.

 

Ewa Baran

 

 



 

 

 

HONOROWE ODDAWANIE KRWI

 

W listopadzie odbył się szkolny konkurs propagujący honorowe oddawanie krwi. Wpłynęło wiele ciekawych i niezwykle pomysłowych prac, które mogliśmy podziwiać na korytarzu szkolnym.

Oto wyniki konkursu:


I miejsce - Tymoteusz Tracz kl. 4a
II miejsce - Izabela Adam kl. 6b
III miejsce - Zofia Bogdanowicz kl.6b

 

Gratulujemy!!!

 

 



 

 

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że nasi uczniowie odnieśli kolejne sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny, organizowanym przez Łowców Talentów "Jersz".

 

W tegorocznej edycji konkursu I miejsce w kraju i województwie wśród uczniów klas IV uzyskał Szymon Mielecki z kl.4b i otrzymał nagrodę rzeczową wartości 350 zł.

 

Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki uzyskali:

 

Emilia Urban z kl.3c (25 miejsce w województwie i 62 miejsce w kraju);

Oliwia Gieras z kl. 3h (71 miejsce w województwie i 175 miejsce w kraju);

Julia Zielińska z kl. 3h (135 miejsce w województwie i 342 miejsce w kraju);

Anna Rusiniak z kl. 3a (191 miejsce w województwie i 501 miejsce w kraju);

Zofia Parzych z kl. 3g (191 miejsce w województwie i 501 miejsce w kraju);

Julia Rogala z kl.4b (25 miejsce w województwie i 66 miejsce w kraju);

Daria Wąsowska z kl.4b (107 miejsce w województwie i 283 miejsce w kraju);

Oliwia Czachurska z kl.4b (107 miejsce w województwie i 283 miejsce
w kraju);

Filip Pocztarski z kl.4f (152 miejsce w województwie i 405 miejsce w kraju);

Maja Piesiakowska z kl.4a (327 miejsce w województwie i 922 miejsce
w kraju);

Pola Pidzik z kl.4e (327 miejsce w województwie i 922 miejsce w kraju);

Urszula Gajer z kl.4b (327 miejsce w województwie i 922 miejsce w kraju);

Hanna Wojtach z kl.4a (372 miejsce w województwie i 1051 miejsce w kraju);

Sonia Kasica z kl.4e (426 miejsce w województwie i 1252 miejsce w kraju);

Krzysztof Szklarski z kl.4e (452 miejsce w województwie i 1325 miejsce
w kraju);

Julia Zagórska z kl.4a (530 miejsce w województwie i 1556 miejsce w kraju);

Barbara Brudło z kl.5e (47 miejsce w województwie i 107 miejsce w kraju);

Radosław Motyk z kl.5b (101 miejsce w województwie i 251 miejsce w kraju).

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali:

Krzysztof Kościelski z kl.3g (356 miejsce w województwie i 936 miejsce
w kraju);

Kacper Markiewicz z kl.4e ( 708 miejsce w województwie i 2114 miejsce
w kraju);

Jan Graczyk z kl.4a (772 miejsce w województwie i 2319 miejsce w kraju);

Kalina Oziębło z kl.5d ( 145 miejsce w województwie i 382 miejsce w kraju).

 

W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyło 17149 uczniów z 479 szkół, a w województwie mazowieckim 5497 uczniów ze 123 szkół. Konkurencja była silna, więc tym bardziej gratulujemy wszystkim naszym Laureatom i Wyróżnionym, życzymy dalszych sukcesów!

 

Grażyna Wójcicka (szkolny koordynator konkursów Łowcy Talentów Jersz)

   

 

 

 

 

 



 

 

 

Szanowni Państwo,

 

z radością informujemy, że nasi uczniowie odnieśli kolejne sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny, organizowanym przez Łowców Talentów "Jersz".

W tegorocznej edycji konkursu I miejsce w kraju i województwie wśród uczniów klas IV uzyskał Rałał Półgęsek z kl.4d i w nagrodę otrzymał tygodniowy pobyt na obozie wakacyjnym w Serpelicach.

 

Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki uzyskali:

 

 

Tymon Wojtaszko kl.3e (41 miejsce w województwie i 114 miejsce w kraju);

Ignacy Trzciński z kl. 4a (89 miejsce w województwie i 231 miejsce w kraju);

Magdalena Rybkowska z kl. 3e (156 miejsce w województwie i 412 miejsce w kraju);

Michał Dobek z kl. 6b (46 miejsce w województwie i miejsce 175 w kraju).

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali;

Emilia Urban z kl.3c (278 miejsce w województwie i 772 miejsce w kraju);

Justyna Drąg z kl.5b ( 209 miejsce w województwie i 639 miejsce w kraju);

Szymon Wojna z kl. 5e (274 miejsce w województwie i 812 miejsce w kraju);

Zofia Stepa z kl.7b ( 241 miejsce w województwie i 787 miejsce w kraju).

 

 

 

Gratulujemy wszystkim Laureatom i Wyróżnionym, życzymy dalszych sukcesów!

Grażyna Wójcicka (szkolny koordynator konkursów Łowcy Talentów Jersz)

 

 

 

 

 

 

 



 

 

Sukcesy w konkursach:

 

Julia Zielińska i Oliwia Gieras - zakwalifikowane do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Poprawnej Polszczyzny,

Maciej Zradziński - finalista Międzyszkolnego Konkursu Omnibus,

Zofia Bedła, Oliwia Giera, Julia Lewandowska - wyróżnione w konkursie TPW na logo projektu "Warszawa - dama w biało-czerwonej sukni".

 



 

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 34483 osób.