Nasze osiągnięcia

 



 

 

ŚWIETNY ZE MNIE MATEMATYK

 

Dnia 17 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 323 przeprowadzono finał dzielnicowego konkursu matematycznego dla kl. III "Świetny ze mnie matematyk".

W finale konkursu wzięło udział 23 uczniów z 12 ursynowskich szkół podstawowych. Uczeń mógł otrzymać 30 punktów za prawidłowe rozwiązanie 6 zadań.
Z naszej szkoły Juliusz Oziębło uzyskując 26,5 pkt zdobył III miejsce, a Emilia Urban (25 pkt) uzyskała wyróżnienie.

 

 

 



 

 

 

KONKURS WIEDZY O PATRONIE

 

 

Dnia 22 marca odbył się, w naszej szkole, "Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły". Przeprowadzony był w formie gry terenowej zorganizowanej w budynku szkoły. Wzięły w nim udział klasy I – III. Każda miała prawidłowo wykonać 5 zadań w jak najkrótszym czasie.

 

Wyniki klas pierwszych:

I miejsce klasa Ib

II miejsce klasa Ia

III miejsce klasa Id

 

Wyniki klas drugich:

I miejsce klasa IId

II miejsce klasa IIa

III miejsce klasa IIc

 

Wyniki klas trzecich:

I miejsce klasa IIIg

II miejsce klasa IIIe

III miejsce klasa IIIa

 

 

 

Komisja konkursowa: J. Fimowicz, M. Gawełek, K. Jarska

 

 



 

 

 

Szanowni Państwo,


z radością informujemy, że w szkolnych eliminacjach do Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego "Z ortografią za pan brat" troje uczniów z klas trzecich odniosło sukces i zakwalifikowało się do etapu dzielnicowego.


Laureatami etapu szkolnego zostali:


Julia Zielińska kl.3h - 0 błędów,


Jan Majchrowski kl. 3a - 1 błąd,


Magda Rybkowska kl.3e - 1 błąd.


Gratulujemy naszym Laureatom i życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu.

 


Z poważaniem - Szkolna Komisja Konkursowa

(M. Wójcicka, K. Orłowska-Abboud, G. Wójcicka)

 

 



 

 

Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT

 

 

Szanowni Państwo,


miło mi poinformować, że do drugiego etapu konkursu dzielnicowego "Z przyrodą za pan brat" dla uczniów klas drugich zakwalifikowali się:


*Emil M. z klasy 2d,
*Gabriela R. z klasy 2b,
*Brunon K. z klasy 2b.

Drugi etap odbędzie się 17 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 323.

Gratulujemy i życzymy sukcesów.


 

Koordynator konkursu
Barbara Szczechowicz

 

 



 

 

ŚWIETNY ZE MNIE MATEMATYK

 

Do etapu Dzielnicowego Konkursu "Świetny ze mnie matematyk " zakwalifikowali się następujący uczniowie:


1.Urban Emilia kl.3c
2.Wojtaszko Tymon kl.3e
3.Oziębło Juliusz kl.3g

Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie dzielnicowym, który odbędzie się 17 kwietnia w SP nr 323 przy ul. Hirszfelda 11.

 



 

 

Szanowni Państwo,

z radością informuję, że w V edycji Internetowego Konkursu Maks Matematyczny uczeń klasy 6b Michał Dobek uzyskał bardzo dobry wynik.

Zajął II miejsce w województwie mazowieckim i V miejsce w kraju, uzyskując łącznie 1027 punktów.

Michał otrzymał dyplom za bardzo dobry wynik i nagrodę w postaci vouchera o wartości 50 zł.

 

Gratulujemy Laureatowi i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Grażyna Wójcicka

(szkolny koordynator konkursów Łowcy Talentów Jersz)

 

 

 

 



 

 

 

"SP 330 W OBIEKTYWIE"

 

Miejsce I - Jakub Berezowski kl. 1d -  Tytuł pracy „ Moja pierwsza lekcja”


Miejsce II - Emilia Gowin kl. 2d


Miejsce III - Laura Borowska kl.1e

 


Wyróżnieni:



- Borys Teleon kl. 1e -  Tytuł pracy „Pomnik”
- Aleksander Teleon kl. 1e - Tytuł pracy „Brzozek – dobry duch szkoły”
- Marysia Pańko kl. 3e - Tytuł pracy „ Ja przed wejściem do szkoły”
- Agata Bagnowska kl. 5e - Tytuł pracy „Szkolna gra”
- Tamara Teleon kl. 5e - Tytuł pracy „Rozhuśtana szkoła” 
- Zofia Bogdanowicz kl.6b - Tytuł pracy „ Mandarynkowy uczeń”
- Michał Pańko kl. 7c - Tytuł pracy „ Wejście do budynku mojej szkoły”

 

 

Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone podczas Uroczystych Obchodów 30- lecia Szkoły Podstawowej nr 330 w Warszawie, które odbędą się w maju.

 

M. Karpińska

A. Gawenda

 

 

 



 

W czwartek, 22.02.br., trzy uczennice z klasy 3h uczestniczyły w uroczystości wręczenia nagród konkursowych, organizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy.

Zosia B., Oliwia G. i Julia L. wzięły udział w Varsavianistycznym Konkursie Plastycznym na logo projektu pt."Warszawa, dama w biało-czerwonej sukni". Dziewczynki otrzymały z rąk Prezes TPW, P. Beaty Michalec, piękne wydania warszawskich legend, płyty z nagraniem hejnału Warszawy i pamiątkowe dyplomy. Możemy być dumni z naszych trzecioklasistek, bo mimo, że rywalizowały z młodzieżą ze szkół średnich, ich prace zostały bardzo wysoko ocenione.

W drugiej części uroczystości Pani Prezes TPW podziękowała szkołom i przedszkolom, które czynnie włączyły się w akcję "Paczka dla Kombatanta".

Koordynatorowi Varsavianistycznej Szkoły w SP 330 wręczono podziękowania dla placówki i jako pamiątkowy upominek – ozdobny wydruk tekstu "Mazurka Dąbrowskiego", który został graficznie opracowany i pięknie wydany przez Koło Kombatantów.

Wszystkim Państwu, którzy osobiście przyczynili się do uzyskania tego wyróżnienia serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy
w ramach realizacji projektu "II stopień Certyfikatu Varsavianistycznej Szkoły".

 

 

Z poważaniem – Grażyna Wójcicka

(szkolny koordynator Varsavianistycznej Szkoły)

 

 

 



 

 

Dnia 7  lutego 2018 r. odbył się finał międzyszkolnego konkursu matematycznego "Mistrz tabliczki mnożenia". Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa STO nr 9 na Ursynowie. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Szymon Mielecki (4b), Rafał Półgęsek (4d) i Dorian Romański (4e). Rafał Półgęsek zajął 3. miejsce, a Szymon Mielecki - 8. miejsce i wyróżnienie. Gratulujemy!

 

   



 

 

“MOJA SZKOŁA, TAK JĄ WSPOMINAM”

 

 

Z ogromną przyjemnością przekazujemy informację na temat wyników konkursu:

 

I miejsce:

Anna Leszczyńska-Gajownik z klasy 2c z mamą p. Moniką Leszczyńską

 

II miejsce:

Patrycja Błędowska z klasy 2c z mamą p. Moniką Graczyk

 

III miejsce:

Emilia Szymańska z klasy 1e z mamą p. Moniką

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Z poważaniem

Adriana Gawenda

Karolina Staszewska-Rusjan

 

 

 



 

 

 

Uczniowie klasy 1a wzięli udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Zarząd Komunikacji Miejskiej - „Komunikacja miejska – pół żartem, pół serio”.
Okazało się, że prace konkursowe tak zachwyciły jury, że wszyscy otrzymali równorzędną nagrodę!!!

 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

   



 

 

Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom z klas 1-7, którzy w tym roku szkolnym wzięli udział w konkursie „Najbardziej oryginalna halloweenowa dynia”.

Wasze prace urzekły nie tylko komisję konkursowąsmiley

 

A oto zwycięzcy:

 

I miejsce:

 

Natalia M. (kl.3f)

Oliwier P. (kl.3b)

Maja P. (kl.4a)

Karina P. (kl.7b)

 

II miejsce:  

 

Natalia K. (kl.1c)

Mikołaj P. (kl.1b)

Hanna W. (kl.4a)

Jeremiasz J. (kl.4a)

 

III miejsce: 

 

Maria P. (kl.3e)

Seuk  (kl.3i)

Jakub S. (kl.4a)

Zuzanna K. (kl.4b)

                   

Kolejna edycja konkursu za rok. Serdecznie zapraszam  do udziału.

 

Ewa Baran

 

 



 

 

 

HONOROWE ODDAWANIE KRWI

 

W listopadzie odbył się szkolny konkurs propagujący honorowe oddawanie krwi. Wpłynęło wiele ciekawych i niezwykle pomysłowych prac, które mogliśmy podziwiać na korytarzu szkolnym.

Oto wyniki konkursu:


I miejsce - Tymoteusz Tracz kl. 4a
II miejsce - Izabela Adam kl. 6b
III miejsce - Zofia Bogdanowicz kl.6b

 

Gratulujemy!!!

 

 



 

 

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że nasi uczniowie odnieśli kolejne sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny, organizowanym przez Łowców Talentów "Jersz".

 

W tegorocznej edycji konkursu I miejsce w kraju i województwie wśród uczniów klas IV uzyskał Szymon Mielecki z kl.4b i otrzymał nagrodę rzeczową wartości 350 zł.

 

Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki uzyskali:

 

Emilia Urban z kl.3c (25 miejsce w województwie i 62 miejsce w kraju);

Oliwia Gieras z kl. 3h (71 miejsce w województwie i 175 miejsce w kraju);

Julia Zielińska z kl. 3h (135 miejsce w województwie i 342 miejsce w kraju);

Anna Rusiniak z kl. 3a (191 miejsce w województwie i 501 miejsce w kraju);

Zofia Parzych z kl. 3g (191 miejsce w województwie i 501 miejsce w kraju);

Julia Rogala z kl.4b (25 miejsce w województwie i 66 miejsce w kraju);

Daria Wąsowska z kl.4b (107 miejsce w województwie i 283 miejsce w kraju);

Oliwia Czachurska z kl.4b (107 miejsce w województwie i 283 miejsce
w kraju);

Filip Pocztarski z kl.4f (152 miejsce w województwie i 405 miejsce w kraju);

Maja Piesiakowska z kl.4a (327 miejsce w województwie i 922 miejsce
w kraju);

Pola Pidzik z kl.4e (327 miejsce w województwie i 922 miejsce w kraju);

Urszula Gajer z kl.4b (327 miejsce w województwie i 922 miejsce w kraju);

Hanna Wojtach z kl.4a (372 miejsce w województwie i 1051 miejsce w kraju);

Sonia Kasica z kl.4e (426 miejsce w województwie i 1252 miejsce w kraju);

Krzysztof Szklarski z kl.4e (452 miejsce w województwie i 1325 miejsce
w kraju);

Julia Zagórska z kl.4a (530 miejsce w województwie i 1556 miejsce w kraju);

Barbara Brudło z kl.5e (47 miejsce w województwie i 107 miejsce w kraju);

Radosław Motyk z kl.5b (101 miejsce w województwie i 251 miejsce w kraju).

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali:

Krzysztof Kościelski z kl.3g (356 miejsce w województwie i 936 miejsce
w kraju);

Kacper Markiewicz z kl.4e ( 708 miejsce w województwie i 2114 miejsce
w kraju);

Jan Graczyk z kl.4a (772 miejsce w województwie i 2319 miejsce w kraju);

Kalina Oziębło z kl.5d ( 145 miejsce w województwie i 382 miejsce w kraju).

 

W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyło 17149 uczniów z 479 szkół, a w województwie mazowieckim 5497 uczniów ze 123 szkół. Konkurencja była silna, więc tym bardziej gratulujemy wszystkim naszym Laureatom i Wyróżnionym, życzymy dalszych sukcesów!

 

Grażyna Wójcicka (szkolny koordynator konkursów Łowcy Talentów Jersz)

   

 

 

 

 

 



 

 

 

Szanowni Państwo,

 

z radością informujemy, że nasi uczniowie odnieśli kolejne sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny, organizowanym przez Łowców Talentów "Jersz".

W tegorocznej edycji konkursu I miejsce w kraju i województwie wśród uczniów klas IV uzyskał Rałał Półgęsek z kl.4d i w nagrodę otrzymał tygodniowy pobyt na obozie wakacyjnym w Serpelicach.

 

Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki uzyskali:

 

 

Tymon Wojtaszko kl.3e (41 miejsce w województwie i 114 miejsce w kraju);

Ignacy Trzciński z kl. 4a (89 miejsce w województwie i 231 miejsce w kraju);

Magdalena Rybkowska z kl. 3e (156 miejsce w województwie i 412 miejsce w kraju);

Michał Dobek z kl. 6b (46 miejsce w województwie i miejsce 175 w kraju).

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali;

Emilia Urban z kl.3c (278 miejsce w województwie i 772 miejsce w kraju);

Justyna Drąg z kl.5b ( 209 miejsce w województwie i 639 miejsce w kraju);

Szymon Wojna z kl. 5e (274 miejsce w województwie i 812 miejsce w kraju);

Zofia Stepa z kl.7b ( 241 miejsce w województwie i 787 miejsce w kraju).

 

 

 

Gratulujemy wszystkim Laureatom i Wyróżnionym, życzymy dalszych sukcesów!

Grażyna Wójcicka (szkolny koordynator konkursów Łowcy Talentów Jersz)

 

 

 

 

 

 

 



 

 

Sukcesy w konkursach:

 

Julia Zielińska i Oliwia Gieras - zakwalifikowane do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Poprawnej Polszczyzny,

Maciej Zradziński - finalista Międzyszkolnego Konkursu Omnibus,

Zofia Bedła, Oliwia Giera, Julia Lewandowska - wyróżnione w konkursie TPW na logo projektu "Warszawa - dama w biało-czerwonej sukni".

 



 

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 25727 osób.