Wicedyrektorzy 

 

Wicedyrektor:
 
 
Beata Łada
 
 
 
 
 

Czasem, dla endorfin,  lubię wstać o …  rano i pobiegać. W wolnych chwilach, których często mi brakuje, podróżuje lub spędzam czas z bliskimi, w miejscu spokojnym, ciepłym, cichym, w zgodzie z przyrodą, dobrym filmem i pysznym jedzeniem. Nie przepadam za zimą, ale narty są zdecydowanie na tak. Jeśli malarstwo, to  Oscar Claude Monet, a jeśli sport do oglądania, to piłka nożna. U ludzi cenię poczucie humoru, szczerość i dar empatii. Powiem w wielkiej tajemnicy, iż niestety nadużywam ciasteczek,  nie tylko do porannej kawy.
Moje spotkanie ze szkołą rozpoczęłam na czwartym roku biologii. Pobiegłam za koleżankę na zastępstwo i zostałam tam na 10 lat …tak zaczęła się przygoda i trwa do dzisiaj. Najważniejsze dla mnie jest to, że przebywanie z młodymi ludźmi sprawia mi ciągle wiele radości, uczymy się od siebie nawzajem. Uczniowie są niekończącym źródłem inspiracji do moich działań.

Ukończyłam biologię na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie studia podyplomowe na kierunkach: przyroda, oligofrenopedagogika, menedżer oświaty – zarządzanie oświatą, wychowanie seksualne i wychowanie do życia w rodzinie. Jestem nauczycielem dyplomowanym
i egzaminatorem maturalnym.

 
 

 

 

Wicedyrektor:
 
 
Teresa Kurowska
 
 
 

 

 
 


 

 

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 25765 osób.