Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

Profile nauczycieli
 

 

Ewa Baran

 

 

 

 

Moje spotkanie ze szkołą rozpoczęłam na trzecim roku anglistyki. Ukończyłam anglistykę na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie studia podyplomowe z tłumaczeń uwierzytelnionych
w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Bardzo lubię kontakt z młodzieżą, który dostarcza mi wiele satysfakcji. Przekazywanie wiedzy w języku angielskim zawsze było moją pasją. Uważam, iż ucząc się angielskiego i wypowiadając się w tym języku mamy możliwość poznawania innych kultur, sposobów myślenia i postrzegania świata.
Moimi wielkimi pasjami są: taniec, podróże i fotografia. Taniec dostarcza mi niezbędnej do życia fantastycznej energii, a podróże rozbudzają wyobraźnię i pomagają w przekazywaniu wiedzy podczas lekcji.

Mam nadzieję, że moi uczniowie także polubią naukę języków obcych i będzie to dla nich początek dobrej przygody poznawania i rozumienia świata.

 

 

    

 

Aleksandra Barcal

 

 

 


Ukończyłam studia na kierunku pedagogika specjalna (tyflopedagogika, oligofrenopedagogika) oraz terapię pedagogiczną na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Dodatkowo wzbogaciłam swoje umiejętności o studia podyplomowe: wychowanie przedszkolne oraz edukacja wczesnoszkolna. Od 5 lat zdobywam doświadczenie w zawodzie nauczyciela. Moją pasją są zwierzęta, szczególnie psy i konie. Dodatkowo, jeśli tylko mam czas i możliwość, lubię podróżować, odkrywać nowe, ciekawe dla mnie miejsca oraz kultury innych narodów. Staram się znaleźć czas na dobry film kostiumowy lub kino science fiction. W dużej mierze wolne chwile spędzam na Roztoczu, w mojej rodzinnej miejscowości - Biłgoraju.

 

  

 

 

Katarzyna Boguszewska

 

 

 

 

 Ukończyłam studia licencjackie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej (specjalizacja: pedagogika terapeutyczna i integracyjna) oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja: pedagogika przedszkolna i pedagogika wczesnoszkolna). Posiadam również kwalifikacje w zakresie oligofrenopedagogiki. Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam 5 lat temu w naszej szkole. Uwielbiam te chwile, kiedy zarażam swoich uczniów miłością do wiedzy. A prywatnie… najchętniej spędzam czas z rodziną przy wspólnej zabawie, filmie, spacerach.

 

  

 

Marcin Braun

 

 

 

 

 

W naszej szkole prowadzę dodatkowe zajęcia matematyczne dla uczniów uzdolnionych.
Poza tym piszę podręczniki do matematyki, fizyki i przyrody.
Lubię książki, teatr, góry, obce języki i stare miasta. Od niedawna lubię też biegać.
Mam dwoje dzieci: Tomek chodzi do naszej szkoły, a Magda już ją skończyła.

 

  

 

Karolina Chabior

 

 

 

 

 

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy;  absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie; pedagog specjalny (oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny).

 

  

 

 

Monika Charążka

 

 

 

 

Wychowawca klasy – klasy na lekcjach rozgadanej ale bardzo przeze mnie lubianej. Dodatkowo prowadzę zajęcia z uczniami zdolnymi matematycznie, a także jestem koordynatorem projektu wolontarystycznego „Starsza Siostra, Starszy Brat”. Praca jest moją wielką pasją i wykonywanie tego zawodu sprawia mi ogromną przyjemność.

 

  

 

 

Paweł Ciesielski

 

 

 

 


W szkole uczę etyki, ponieważ wierzę, że spotkanie z filozofią może pozytywnie wpłynąć na zadowolenie z życia. Jestem też pewien, że rozwija ona szereg uniwersalnych umiejętności, związanych choćby z kulturą dyskusji, wychodzeniem poza schematy myślenia czy oceną i budowaniem argumentacji. W wolnym czasie dużo myślę, czytam (m. in. Prousta i Manna), słucham III Symfonii Henryka Mikołaja Góreckiego (nagranie pod dyrekcją Davida Zinmana) oraz przeglądam zabawne obrazki i komentarze w internecie. Lubię też kanapki mojej mamy, skrajności i powszedniość.

   

 

  

 

 

Małgorzata Duda

 

 

 

 

 

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, pedagogiem specjalnym (oligofrenopedagog, tyflopedagog), instruktorem arteterapii, terapeutą pedagogicznym. Ukończyłam studia na Uniwersytecie im. Marii- Curie Skłodowskiej w  Lublinie (kierunki: oligofrenopedagogika, tyflopedagogika i edukacja wczesnoszkolna), kurs kwalifikacyjny z zakresu terapii pedagogicznej, uzyskałam tytuł instruktora arteterapii oraz certyfikat terapeuty integracji sensorycznej w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej. Praca jest ważną częścią mojego życia, lubię czerpać z niej satysfakcję. Prywatnie jestem pasjonatką podróżowania.

 

  

 

Barbara Garwacka

 

 


 

 

Jestem osobą szczerą, prawdomówną i odpowiedzialną. Lubię podróże oraz filmy o życiu i kulturze ludzi z różnych zakątków świata. Interesuję się też życiem zwierząt i ich zwyczajami.

 

  

 

 

Magdalena Gawełek

 

 

 

 

Jestem nauczycielem wspomagającym w klasie 1d, do której uczęszczają najsympatyczniejsi uczniowie. Ukończyłam studia magisterskie o kierunku pedagogika opiekuńczo- wychowawcza na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, gdzie również studiowałam podyplomowo psychokorekcję zaburzeń zachowania dzieci i młodzieży. Kolejne studia podyplomowe - oligofrenopedagogikę - ukończyłam na WSP w Częstochowie.
Jestem rdzenną góralką, dlatego wytrwale dążę do celu. Myślę, że w mojej pracy najważniejsze jest (oprócz wiedzy) „coś”, co nazwałabym mądrą dobrocią oraz konsekwencja. Największą radością jest dla mnie przebywanie z rodziną. Uwielbiam też pływać, podróżować i oglądać filmy przyrodnicze.

 

    

 

 

Aleksandra Hortecka – Pietrzak

 

 

 

 

Ukończyłam dwa kierunki studiów - Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzanie w Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie. Cenię sobie kontakt z przyrodą. Lubię książki, operę, taniec i zwiedzanie nowych miejsc. W wolnych chwilach chodzę na aqua aerobik.

   

  

 

Grażyna Jabłońska

 

 

 

 

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej wydziału Mechanicznego – Technologicznego.

Ukończyłam również:

studia podyplomowe z fizyki na Uniwersytecie Warszawskim,

studia podyplomowe z matematyki,

studia podyplomowe z przedsiębiorczości,

studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki.

W swojej długoletniej pracy uczyłam fizyki i matematyki w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum ogólnokształcącym oraz przedsiębiorczości w liceum.

Lubię dobrą książkę i podróże…Włochy, Japonię, Nowy Jork…

 

  

 

Katarzyna Jedynak

 

 

 

 

Ukończyłam studia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną. Obecnie kończę studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. Prywatnie jestem mamą siedmioletniej córeczki. Lubię czytać książki, słuchać muzyki i jeździć na rowerze.

  

 

 

Weronika Jóźwiak

 

 

 

 

Wykształcenie: Uniwersytet Warszawski (studia magisterskie), Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie (studia podyplomowe). Zainteresowania: kultura krajów azjatyckich, turystyka piesza, literatura fantasy.

   

 

  

 

Magdalena Kaleta

 

 

 

 

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach Zarządzanie i Marketing oraz Pedagogiki Małego Dziecka (specjalizacja edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna). Ukończyłam również Podyplomowe Studium Resocjalizacji i Profilaktyki Społecznej na UW. Od zawsze uwielbiam pracę z dziećmi, kiedyś jako przyboczna i drużynowa w drużynie harcerskiej i wolontariusz w fundacji KARAN, dziś w pracy z dziećmi realizuję się zawodowo.

Prywatnie jestem żoną, mamą trzech synów i właścicielką kochanego kundla. Uwielbiam dobrą książkę, szczególnie fantastykę, dobrą herbatkę (zieloną), gry planszowe i aktywne spędzanie wolnego czasu. Zimą jeżdżę na nartach i łyżwach, latem podróżuje, najchętniej rowerowo. 

 

  

 

Joanna Karczmarczyk

 

 

 

 

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunkach Pedagogika Niepełnosprawnych Intelektualnie i Pedagogika Przedszkolna oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Nauki o Rodzinie. Na co dzień jestem optymistką lubiącą aktywnie spędzać czas. Uwielbiam taniec oraz wędrówki po górach. Od lat związana z wolontariatem. Ogromną motywację do działania daje mi kontakt z drugim człowiekiem oraz poznawanie innych kultur w trakcie podróży. Interesuję się zdrowym odżywianiem. Uwielbiam eksperymentować w kuchni, tworzyć własne przepisy. Cenię sobie dobrą muzykę oraz chwile spędzone wśród bliskich mi osób.

   

  

 

 

Aneta Trzeciak

 

 

 

Ukończyłam stacjonarne studia licencjackie na kierunku filologia polska, specjalność  nauczycielska oraz logopedia z glottodydaktyką. Kontynuowałam naukę na stacjonarnych studiach, na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim i uzyskałam tytuł magistra filologii polskiej. Obecnie kończę studia podyplomowe na kierunku: edukacja przedszkolna i  wczesnoszkolna z pedagogiką Marii Montessori. W 2012 roku ukończyłam kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki. Dodatkowo byłam uczestniczką licznych szkoleń i warsztatów. Brałam udział w konferencjach poświęconych edukacji dzieci. Posiadam uprawnienia pedagogiczne i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w przedszkolu,  szkole podstawowej, gimnazjum oraz w szkole ponadgimnazjalnej.

Obecnie pracuję w klasie integracyjnej, która daje mi wiele satysfakcji, pozwala rozwijać dotychczasową wiedzę i umiejętności.  

 

    

 

 

Mateusz Koniuszaniec

 

 

 

 

Urodziłem się w samym sercu Mazur, które wciąż sprawiają, że wyciszam się i odpoczywam. Otoczony jeziorami i lasami, dającymi niezwykle piękny krajobraz, czuję się szczęśliwy. Cenię ulotne chwile z książką lub przy kojących dźwiękach muzyki. Po ukończeniu studiów polonistycznych zacząłem marzyć o nauczaniu, zarażaniu pasją do języka, literatury, byciu wychowawcą, przewodnikiem dla kształtujących się dopiero młodych ludzi. Z głową pełną pomysłów i otwartym sercem jestem tu dla nich – moich Uczniów.

    

 

Marzena Kowalska

 

 


Jestem absolwentką Instytutu Studiów nad Rodziną UKSW w Warszawie. Jestem również oligofrenopedagogiem oraz certyfikowanym terapeutą SI. W naszej szkole zajmuję się prowadzeniem zajęć z tego obszaru. Satysfakcję w codziennej pracy daje mi przede wszystkim możliwość towarzyszenia dzieciom i ich rodzicom na drodze wspólnego rozwoju.

    

 

  

 

 

Justyna Kubacka

 

 

 

 

 

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku filologia angielska oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika. Lubię książki, Witkacego, quilling, rodzinne wyprawy rowerowe, Bieszczady jesienią oraz Bałtyk zimą.

   

 

  

 

Natasza Kubarek

 

 

 

 

 

Moje motto: „Kto czyta książki, żyje podwójnie”  Umberto Eco

O sobie: W swojej pracy cenię sobie przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem. By móc podsunąć odpowiednią literaturę, która zainspiruje i zmotywuje do dalszych działań, chcę poznać zainteresowania, uzdolnienia i pasje osób, które odwiedzają naszą szkolną bibliotekę.

Zainteresowania: książka, film, teatr i podróże.

 

 

  

 

Anna Leśniewska

 

 

 

 

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyłam też podyplomowe studia Wychowania do życia w rodzinie. Prywatnie lubię czytać książki i słuchać muzyki. Moją pasją jest taniec latynoamerykański, klasyczny i orientalny. Każdy z nich trenowałam kilka lat w szkole tańca. 

  

 

 

Magdalena Leśniewska

 

 

 


Ulubiony kolor: zielony.
Ulubiony film z czasów dzieciństwa: „Powrót do przyszłości".
Ulubiona książka z dzieciństwa: „Harry Potter i Kamień Filozoficzny".
Ulubiona pora roku: jesień.
Ulubione danie: spaghetti.
Ulubione słodycze: tort bezowy.
Hobby: gotowanie oraz zabawy z moim czarnym kotem.

    

 

 

Anna Lutosławska

 

 

 

 

W zawodzie nauczyciela pracuję od 4 lat. Dbam o stałe doskonalenie swojego warsztatu pracy, własny rozwój. Każdy dzień stawia przede mną nowe wyzwania, którym staram się sprostać najlepiej jak potrafię. Prywatnie lubię poznawać nowe miejsca, podróżować.

 

  

 

Paula Madej

 

 

 

 

 

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Warszawskim (kierunek filologia polska; specjalność nauczycielska). Studia magisterskie (kierunek pedagogika; specjalność: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna) oraz studia podyplomowe (terapia pedagogiczna z oligofrenopedagogiką). Przez rok uczyłam języka polskiego w gimnazjum. Obecnie  jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej, wychowawcą klasy 0 „b”. Zawsze chciałam pracować z dziećmi. Mają one w sobie całe pokłady pozytywnej energii i dobra, że przebywanie wśród nich czyni nas lepszymi. W wolnym czasie lubię podróżować i gotować oraz spędzać każdą chwilę z najbliższymi.

Moje motto: "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym,
wyjątkowym i niezastąpionym." (Phil Bosmans)

 

 

  

 

 

Andrzej Manelski

 

 

 

 

 

Jestem absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, następnie kontynuowałem naukę w Warszawie, w której to zapuściłem korzenie. Wcześniej pracowałem jako Trener IT oraz Pracownik ds. IT. Teraz liczę na to, że spełnię się w roli nauczyciela informatyki. Jestem osobą komunikatywną,  lubiącą spędzać czas na łonie przyrody lub na motocyklu, który daje mi poczucie wolności.

 

  

 

Monika Mierzejewska

 

 

 

 

Pochodzę z rodziny nauczycielskiej i pojęcie „nauczanie” było mi bliskie od zawsze. Już jako dziecko lubiłam przeglądać zeszyty i sprawdziany uczniów mojej Mamy. Pewnego dnia, będąc jeszcze w liceum, przyglądałam się, jak prowadzi lekcje w swojej klasie i pomyślałam: ciekawe, jak by to było być nauczycielem… Parę lat później byłam już absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, gdzie ukończyłam pedagogikę specjalną, a dokładniej pedagogikę terapeutyczną, wczesnoszkolną oraz edukację i rehabilitację osób z niepełnosprawnością intelektualną. Teraz wiem, że to była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam w swoim życiu. 
W wolnych chwilach lubię wracać w rodzinne strony, do mojego miasta – Ostrołęki.

 

  

 

 

Monika Mizielińska

 

 

 

 

Mam wiele zainteresowań – jazda na rowerze, podróże małe i duże, robienie na drutach, czytanie, historia sztuki.

Optymizm jest mi bliższy niż pesymizm.

Nigdy się nie nudzę.

Interesuję się formami terapii przez sztukę.

Kot zawsze musi być w moim domu.

A zazwyczaj jest ich więcej niż jeden smiley.

Ukończyłam Wydział Pedagogiczny UW, specjalizacja: animacja społeczno-kulturalna; terapię przez sztukę oraz technikę z informatyką. 

    

 

Iwona Niewiarowska

 

 

 

 

Codziennie odkrywam pogodne strony mojego życia...
Kocham niebo nad Koronowem i wakacje nad Bałtykiem.
Lubię powieści sensacyjne i kino skandynawskie...
smiley

   

 

  

 

Karolina Pastuszka-Gawle

 

 

 

 

Jestem z wykształcenia nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i informatyki oraz pedagogiem specjalnym (oligofrenopedagogiem i terapeutą pedagogicznym). Ukończyłam edukację na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, Politechnice Warszawskiej oraz w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Prywatnie cenię sobie chwile spędzone wśród bliskich mi osób. Pasjonują mnie podróże, które pozwalają mi na lepsze poznanie i zrozumienie świata.

  

 

Patrycja Bijata

 

 

 

 

W naszej szkole pełnię funkcję logopedy. Ukończyłam dzienne studia magisterskie na kierunku filologia polska, specjalność logopedia na Uniwersytecie Warszawskim. Dokształcałam się również na studiach podyplomowych, takich jak, oligofrenopedagogika z terapią pedagogiczną, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. W ostatnim czasie ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Neurologopedia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki i spędzać czas z moimi bliskimi.

 

  

 

 

Patrycja Pięciak

 

 

 

 

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagogiem specjalnym, absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej, uczennicą Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego.

Od kilku lat gromadzę doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami i dzięki temu się spełniam.

Wolny czas  spędzam z  przyjaciółmi, w kinie, na rowerze, na torze wyścigowym i rallycrossowym.  Jestem miłośniczką polskiego folkloru i tradycji ludowych.

 

 

  

 

Nina Prusak

 

 

 

 

Ukończyłam Uniwersytet Warmińsko – Mazurski na wydziale Pedagogika i Wychowanie Artystyczne. Od 12 lat pracuję z dziećmi i nadal sprawia mi to ogromną przyjemność oraz daje dużą satysfakcję. Dzieci uczą mnie pokory, spontaniczności, wrażliwości, a ja, oprócz literek i cyferek, staram się uczyć ich, jak być dobrym i mądrym człowiekiem, jak żyć w zgodzie z sobą samym i z innymi ludźmi. I, że chociaż czasem jest trudno, to jednak warto...  A prywatnie...Uwielbiam długie jesienne wieczory z książką i gorącą herbatą, spacery po zmroku i każdą chwilę spędzoną z rodzinką.

  

 

Tomasz Rongies

 

 

 

 

Absolwent warszawskiej  Akademii  Wychowania Fizycznego, studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą, trener piłki ręcznej. Obecnie zaznaję smaku zwycięstw i porażek z juniorkami oraz seniorkami UKS Varsovia. Czas wolny, którego mam zdecydowanie za mało, lubię spędzać z rodziną koniecznie aktywnie: narty, tenis, żagle, wędrówki po górach. Dużo czytam-oprócz literatury fachowej-lubię sensację i fantastykę naukową.

   

  

 

Zofia Sadowska

 

 

 

 

Pracowałam jako nauczyciel kształcenia zintegrowanego. Moi byli wychowankowie zdobywają coraz wyższe kwalifikacje (wykształcenie) zarówno w Polsce, jak i za granicą. Cieszę się, że zdobytą wiedzę oraz doświadczenie zawodowe mogę wykorzystać w obecnej pracy.

 

 

  

 

 

Krystyna Skieterska

 

 

  

 

 

   Małgorzata Świątnicka

 

 

 

 

Wykształcenie pedagogiczne zdobywałam w w Krakowie i w Warszawie.
Preferuję twórczą i kreatywną pracę z dziećmi. Żadna z moich lekcji nie powtarza się dwa razy, bo też zawsze pracuję z innym zespołem. Moje motto w pracy z dziećmi to: "pomagać im w rozwoju, nie przeszkadzać". Uważam, że dzięki pracy z dziećmi zawsze będę młoda. Prywatnie lubię aktywnie odpoczywać. Czekam na zimę, by pojeździć na nartach. Ostatnio moją pasją stało się głębokie nurkowanie w Polsce. Uważam, że trudne sporty stosowane z dużą ostrożnością, mogą być bezpieczne.

   

 

  

 

 

Magdalena Tarnowska

 

 

 

 

Jestem nauczycielką języka angielskiego. Z wykształcenia jestem psychologiem, ale z zamiłowania anglistką. Ukończyłam podyplomowe studia Metodyki Nauczania Języków Obcych na UW, studia Doskonalące dla Nauczycieli Języka Angielskiego na UŁ  oraz Wspomaganie Dzieci z Problemami Rozwojowymi na UW. Lubię uczyć i lubię pracować z dziećmi. W wolnym czasie uwielbiam długie spacery po Puszczy Kampinowskiej. Kocham góry latem i zimą. Uprawiam slow jogging i narciarstwo śladowe.

 

  

 

 

Monika Turowska – Pakuła

 

 

 

 

Ukończyłam dzienne studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna, specjalność logopedia na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu neurologopedii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
W szkole zajmuję się terapią różnego rodzaju wad wymowy, opóźnionego oraz zaburzonego rozwoju mowy.
Lubię: psy, słońce i ciasto czekoladowe.

   

 

  

 

 

Katarzyna Wilk

 

 

 

 

 

Z wykształcenia jestem nauczycielem kształcenia zintegrowanego, pedagogiem specjalnym. Ukończyłam Uniwersytet Warszawski, kierunek: pedagogika, specjalność – edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym oraz studia podyplomowe o specjalności - edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. W celu podniesienia atrakcyjności i efektywności swojej pracy podejmuję ciągle działania w kierunku wzbogacania swojego warsztatu pracy i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz warsztatach. Praca z dziećmi to moja pasja. Przebywanie z nimi sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Najbardziej u siebie i innych ludzi cenię: szczerość, uczciwość, otwartość na drugiego człowieka, wrażliwość i poczucie humoru. Prywatnie mam dwie cudowne córki. W wolnych chwilach spędzam czas z najbliższymi, słucham muzyki operowej i operetkowej oraz uwielbiam oglądać filmy z happy endem. Moje motto, które przyświeca mi w pracy to : „…Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi …” (Janusz Korczak) .

 

  

 

Grażyna Wójcicka

 

 

 

 

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej w szkołach ursynowskich (najpierw w SP 303, aktualnie w SP 330) od wielu lat lat. Ukończyłam wychowanie przedszkolne w SWP, studia magisterskie (nauczanie początkowe) i podyplomowe (kształcenie zintegrowane) na Uniwersytecie Warszawskim, kurs podstawowy terapii pedagogicznej. Posiadam  certyfikat kinezjologii edukacyjnej, zdobywałam wiedzę redakcyjno-edytorską, prawniczą i z zakresu andragogiki w różnego typu formach doskonalenia. Współpracuję z CEO, NAI, PTPA, aktywnie działam w ZNP, ale swój czas i energię poświęcam przede wszystkim moim uczniom. Mimo znacznego stażu zawodowego nie czuję zmęczenia, ani wyczerpania. Przeciwnie, staram się sięgać po nowe i nadążać za potrzebami oraz oczekiwaniami swoich uczniów. Lubię to, co robię i swoje zadania staram się wykonywać najlepiej, jak potrafię. Prywatnie – cenię rodzinę, uwielbiam podróże, ciekawą książkę, kino i teatr od czasu do czasu oraz psy - wszelkiej maści i rasy, ale ze wskazaniem na jamniki.smiley

 

 

  

 

Magdalena Wójcicka

 

 

 

 

 

Jestem psychologiem, oligofrenopedagogiem, specjalistą terapii pedagogicznej. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (psychologia), kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki (MSCDN) i terapii pedagogicznej (WCIES), zdobywam kwalifikacje
z zakresu socjoterapii (APS).

Moim podstawowym zadaniem w szkole jest bycie psychologiem: udzielanie pomocy, wsparcia
i prowadzenie zajęć specjalistycznych. Drugi rok opiekuję się także Samorządem Uczniowskim. Lubię swoją pracę i czerpię z niej wiele radości.

Prywatnie angażuję się w różne ciekawe projekty i przedsięwzięcia. Kocham śpiewać i wykorzystuję każdą okazję, by to czynić. Muzyka jest ważnym elementem mojego życia: oprócz śpiewania, chętnie tańczę (w mniejszym i większym gronie), próbuję swoich sił w grze na instrumentach… choć jeszcze nie znalazłam takiego, na którym mogłabym grać publicznie :) Lubię spędzać czas
z bliskimi: rodziną i przyjaciółmi zarówno w domu jak i „na mieście”. Chętnie podróżuję, choć równie chętnie wracam do domu. Lubię czytać. Kocham teatr, zwłaszcza muzyczny. Przy różnych okazjach zdarzyło mi się wypróbowywać mój talent wokalno – aktorski, marzy mi się móc korzystać z niego częściej. Bardzo lubię psy i chętnie się z nimi bawię, a także o nich czytam czy oglądam filmy (jeden z moich hitów – zarówno książka jak film – to „Marley i ja”).

 

    

 

Marta Wójcicka

 

 

 

 

W naszej szkole pracuję 8 rok, jestem nauczycielem wspomagającym i nauczycielem języka niemieckiego. Z tą szkołą łączy mnie nie tylko praca, ale też miłe wspomnienia z dzieciństwa, z czasów, gdy byłam tu uczennicą.

Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie ukończyłam filologię germańską, a następnie zdobyłam stopień doktora nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa, broniąc dysertację, poświęconą tematyce przestrzeni w niemieckojęzycznej literaturze fantasy dla dzieci i młodzieży. Mimo takiego wyboru tematu badań, nigdy nie byłam i nadal nie jestem miłośniczką tego gatunku literackiego. Zdecydowanie bardziej gustuję w literaturze i kinie bliższym naszej rzeczywistości.

Naukowo zajmuję się również metodyką i dydaktyką nauczania języków obcych oraz wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych i mediów w nauczaniu.

Niedawno poznałam tajniki kultury i literatury brytyjskiej oraz amerykańskiej w ramach studiów podyplomowych, przygotowujących do nauczania języka angielskiego, a także specyfikę pracy oligofrenopedagoga, podczas kursu kwalifikacyjnego z tego zakresu.

Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt, szczególnie psów. Uwielbiam jamniki. Moja przyjaźń z tą rasą rozpoczęła się wiele lat temu. Aktualnie mam w domu czarną suczkę jamniczkę oraz kilkadziesiąt figurek i innych ‘jamniczych’ ozdób.

Choć lubię podróżować, moim azylem są domowe zacisze i dźwięki muzyki - różnej, zależnie od nastroju.

W moich licznych planach na przyszłość, na spełnienie których wciąż mam nadzieję, czekają m.in. wymarzona podróż do Paryża i opanowanie języka francuskiego - przynajmniej w stopniu płynnej komunikacji, powrót do Frankfurtu nad Menem - cudownego miasta, które mnie urzekło swoim urokiem oraz hobbistyczne ukończenie szkoły prawa niemieckiego...

    

 

Beata Wójcik

 

 

 

 

Od 12 roku życia trenuję bieg na orientację.

Jestem zawodniczką, sędzią, organizatorem zawodów, instruktorem, od 1998 roku trenerem w tej dyscyplinie sportowej.

W chwili obecnej w klubie „Spójnia” Warszawa.

 

  

 

 

Monika Zdzymira

 

 

 

 

 

Przede wszystkim jestem mamą trzech najdroższych Skarbków na świecie. Mieszkam na warszawskim Ursynowie. W szkole nr 330 pracuję od początku mojej drogi zawodowej, to tutaj właśnie odnalazłam  zawodowe powołanie i  wielka pasję – pracę z dziećmi. Drugą moją pasją jest decoupage. Swoją przygodę z tą sztuką zdobienia przedmiotów rozpoczęłam ponad dziesięć lat temu – późną zimą ozdobiłam swoje pierwsze butelki... Dzisiaj decoupage daje mi ogromną przyjemność, uwielbiam patrzeć, jak zmieniają się rzeczy za pomocą moich dłoni, jak zyskują duszę - bo to są przedmioty z duszą, naprawdę… Tworzę biżuterię z kamieni półszlachetnych i filcowe broszki. Lubię długie spacery, wiersze o miłości, góry, księżyc w pełni, czekoladę z orzechami i pomarańcze.... Lubię pomagać ludziom i jeszcze nigdy nie spotkałam osoby, która nie odpowiedziałaby uśmiechem na mój uśmiech.

   

  

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 62222 osób.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

  1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Dokumenty – RODO”,
  2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
  3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
  4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
  5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
  6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
  9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
  10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” w górnej części strony.