Nauczyciele

 



 

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 

1.       Katarzyna Boguszewska

2.       Karolina Chabior

3.       Monika Charążka

4.       Joanna Fimowicz

5.       Barbara Garwacka

6.       Sylwia Górka

7.       Kamila Jarska

8.       Katarzyna Jedynak

9.       Magdalena Kaleta

10.   Małgorzata Karpińska

11.   Agnieszka Kiczuk

12.   Anna Leśniewska

13.   Anna Lutosławska

14.   Paula Madej

15.   Barbara Malicka-Szczechowicz

16.   Karolina Mazur

17.   Renata Mazurek

18.   Katarzyna Orłowska-Abboud

19.   Nina Prusak

20.   Jolanta Srebrzyńska

21.   Karolina Staszewsk-Rusjan

22.   Dominika Welenc

23.   Edyta Witkowska

24.   Grażyna Wójcicka

 

 

JĘZYK POLSKI

 

1.       Anna Chojecka

2.       Natalia Gruczek

3.       Mateusz Koniuszaniec

4.       Agnieszka Markowska

5.       Przemysław Nowacki

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

1.       Ewa Baran

2.       Iryna Horokhova

3.       Aleksandra Hortecka-Pietrzak

4.       Marta Siudalska

5.       Klaudia Świstak

6.       Magdalena Tarnowska

 

 

JĘZYK NIEMIECKI

 

1.       Marta Wójcicka

 

MATEMATYKA

 

1.       Witold Dudziński

2.       Grażyna Jabłońska

3.       Magdalena Leśniewska

4.       Marta Migdalska

 

 

FIZYKA

 

1.       Jerzy Szafrański

 

 

GEOGRAFIA

 

1.       Krzysztof Lempkowski

 

CHEMIA

 

1.       Izabela Szczerbińska

 

BIOLOGIA

 

1.       Anna Horbowiec

 

PRZYRODA

 

1.       Joanna Górecka

2.       Beata Łada

3.       Dorota Otwinowska

 

HISTORIA

 

1.       Mariusz Głębicki

2.       Iwona Robak

 

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

 

1.       Elżbieta Findeisen

2.       Andrzej Manelski

 

PLASTYKA I TECHNIKA

 

1.       Adriana Gawenda

2.       Monika Mizielińska

 

MUZYKA

 

1.       Agnieszka Leonkiewicz

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

 

1.       Adriana Jankowska

2.       Artur Juszczuk

3.       Łukasz Mikołajczyk

4.       Tomasz Rongies

5.       Wojciech Styczyński

6.       Beata Wójcik

 

RELIGIA

 

1.       Alina Bednarek

2.       Maria Halicka

3.       Zofia Kulska

4.       Łukasz Mrozek

 

ETYKA

 

1.       Paweł Ciesielski

 

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

 

1.       Agnieszka Andrzejewska

2.       Magdalena Gawełek

3.       Grzegorz Houwalt

4.       Anna Jachniewicz

5.       Kornelia Kanigowska

6.       Joanna Karczmarczyk

7.       Beata Mirka

8.       Ewelina Pelc

9.       Aneta Trzeciak

10.   Ewa Wasiłek

11.   Marta Wójcicka

 

ŚWIETLICA

 

1.       Mariusz Głębicki

2.       Weronika Jóźwiak

3.       Teresa Kurowska

4.       Ewa Lisowska

5.       Iwona Niewiarowska

6.       Zofia Sadowska

7.       Krystyna Skieterska

8.       Monika Skowrońska

9.       Jolanta Srebrzyńska

10.    Lilianna Stanisławska

11.   Justyna Śliwińska

12.   Renata Tenerowicz

13.   Marta Winiarek

14.   Dorota Wójcik

15.   Monika Zdzymira

 

ŚWIETLICA SPECJALNA

 

1.       Kinga Białowąs

2.       Edyta Koźbiał

3.       Grażyna Tomasik

4.       Katarzyna Wilk

 

BIBLIOTEKA

 

1.       Natasza Kubarek

2.       Elżbieta Trudnowska

   



 

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 34085 osób.