Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

Nauczyciele

 



 

Dyrektor szkoły

Joanna Skopińska

 

Wicedyrektor

Teresa Kurowska

Beata Łada

Barbara Malicka-Szczechowicz

 

Kierownik świetlicy

Monika Zdzymira

 

Edukacja wczesnoszkolna

Barbara Garwacka

Sylwia Lijewska

Magdalena Kaleta

Małgorzata Karpińska

Agnieszka Kiczuk

Anna Leśniewska

Barbara Malicka-Szczechowicz

Karolina Mazur

Renata Mazurek

Nina Prusak

Karolina Staszewska-Rusjan

Grażyna Wójcicka

 

Edukacja klasa specjalna

Karolina Chabior

Katarzyna Jedynak

Edyta Koźbiał

Monika Morawska

Grażyna Tomasik

Dominika Welenc

 

Język polski

Anna Chojecka

Natalia Gruczek

Mateusz Koniuszaniec

Przemysław Nowacki

Monika Świdwińska

 

 

 

Język angielski

Ewa Baran

Aleksandra Horotecka-Pietrzak

Henryk Rosiak

Marta Siudalska

Klaudia Świstak

Magdalena Tarnowska

 

Język niemiecki

Marta Wójcicka

 

Język hiszpański

Hermes Llain Jimenez

 

Matematyka

Witold Dudziński

Grażyna Jabłońska

Marta Migdalska

Andrzej Sikora

 

Fizyka

Joanna Ciesielska

 

Geografia

Joanna Górecka

 

Chemia

Izabela Szczerbińska

 

Biologia

Anna Horbowiec

Beata Łada

Przyroda

Joanna Górecka

Beata Łada

Dorota Otwinowska

 


Historia

Mariusz Głębicki

Iwona Robak

 

Informatyka

Elżbieta Findeisen

Andrzej Manelski

 

Plastyka/technika

Adriana Gawenda

Monika Mizielińska

 

Muzyka

Julia Jewtuchowska

 

Wychowanie fizyczne

Adriana Jankowska

Artur Juszczuk

Marek Lewandowski

Łukasz Mikołajczyk

Tomasz Rongies

Wojciech Styczyński

Beata Wójcik

 

Religia

Alina Bednarek

Ks. Kamil Falkowski

Zofia Kulska

Łukasz Mrozek

Anna Szprot

 

Etyka

Paweł Ciesielski

 

Pedagog szkolny

Iwona Rek

 

Logopeda

Patrycja Bijata

Patrycja Drews

Ewa Kociel

 

Psycholog

Paulina Banaś

Tomasz Polanowski

Edyta Świerczewska

Magdalena Wójcicka

 

Terapeuta SI

Piotr Gierasimiuk

Marzena Kowalska

Paula Madej

Monika Morawska

Agata Polak

 

Rehabilitant

Monika Morawska

 

Terapia pedagogiczna

Aleksandra Skrzypacz

Iwona Szczupaczyńska

Dagna Zembaty

 

Nauczyciel wspomagający

Agnieszka Andrzejewska

Marzenna Bajeńska

Beata Bojanowska

Radosław Borowski

Ilona Czajkowska

Magdalena Gawełek

Anna Jachniewicz

Magdalena Jagiełło

Kamila Jarska

Kornelia Kanigowska

Małgorzata Lorkowska

Beata Mirka

Irena Nitot

Małgorzta Nowakowska

Magdalena Pałaszyńska

Emilia Słowik

Małgorzata Sułek

Justyna Ślwińska

Marta Wójcicka

Paulina Zduńczyk

 

Świetlica szkolna

Weronika Jóźwiak

Agnieszka Kiczuk

Justyna Kubacka

Teresa Kurowska

Ewa Lisowska

Iwona Niewiarowska

Zofia Sadowska

Krystyna Skieterska

Joanna Skopińska

Lilianna Stanisławska

Małgorzata Świątnicka

Marta Winiarek

Dorota Wójcik

 

Świetlica klas specjalnych

Kinga Białowąs

Edyta Koźbiał

Grażyna Tomasik

Katarzyna Wilk

Monika Zdzymira

 

Biblioteka

Natasza Kubarek

Marzena Styk

 

 



 

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 49164 osób.