Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

Konsultacje z rodzicami

 



 

 

KONSULTACJE Z RODZICAMI

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

 

Andrzejewska Agnieszka

środa

10-45-11:30

 

Baran Ewa

piątek

9:50-10:35

 

Bednarek Alina

czwartek

13:40-14:25

 

Białowąs Kinga

poniedziałek

13:00-13:45

 

Bijata Patrycja

środa

14:35-15:20

 

Bojanowska Beata

piątek

12:40-13:25

 

Borowski Radosław

poniedziałek

9:50-10:35

 

Chabior Karolina

środa

8:55-9:40

 

Chojecka Anna

poniedziałek

9:50-10:35

 

Ciesielski Paweł

środa

17:15-18:00

 

Czajkowska Ilona

wtorek

11:40-12:25

 

Czajkowska Ilona

wtorek

11:40-12:25

 

Duda Małgorzata

poniedziałek

9:50-10:35

 

Dudziński Witold

środa

8:55-9:40

 

Falkowski Kamil

piątek

9:50-10:35

 

Findeisen Elżbieta

wtorek

12:40-13:25

 

Garwacka Barbara

środa

8:00-8:45

 

Gawełek Magdalena

czwartek

10.45-11.30

 

Gawenda Adriana

poniedziałek

11:40-12:25

 

Głębocki Mariusz

wtorek

12:40-13:25

 

Górecka Joanna

czwartek

10:45-11:30

 

Gruczek-Goś Natalia

środa

9:50-10:35

 

Horbowiec Anna

czwartek

13:40-14:25

 

Hortecka Aleksandra

czwartek

10:45-11:30

 

Jabłońska Grażyna

czwartek

11:40-12:25

 

Jachniewicz Anna

środa

9:50-10:35

 

Jankowska Adrianna

poniedziałek

13:40-14:25

 

Jarska Kamila

wtorek

10:45-11:30

 

Jaszczuk Artur

czwartek

12:40-13:25

 

Jedynak Katarzyna

poniedziałek

14:35-15:20

 

Jóźwiak Weronika

wtorek

11:00-11:45

 

Kaleta Agnieszka

poniedziałek

10:45-11:30

 

Kaleta Magdalena

wtorek

10:45-11:30

 

Kanigowska Kornelia

wtorek

11:40-12:25

 

Karpińska Małgorzata

środa

12:40-13:25

 

Kiczuk Agnieszka

czwartek

14:35-15:20

 

Kociel Ewa

piątek

9:50-10:35

 

Koniuszaniec Mateusz

czwartek

12:40-13:25

 

Kowalska Marzena

wtorek

10:45-11:30

 

Kowalska Marzena

poniedziałek

8:15-9:00

 

Koźbiał Edyta

poniedziałek

14:35-15:20

 

Kulska Zofia

wtorek

9:50-10:35

 

Leśniewska Anna

wtorek

10:45-11:30

 

Lewandowski Marek

czwartek

13.40-14.25

 

Lijewska Sylwia

piątek

12:40-13:25

 

Lisowska Ewa

czwartek

15:30-16:30

 

Lorkowska Małgorzata

piątek

8:00-8:45

 

Madej Paula

środa

14:35-15:20

 

Malicka-Szczechowicz Barbara

wtorek

16:25-17:10

 

Manelski Andrzej

środa

8:55-9:40

 

Mazur Karolina

wtorek

11:40-12:25

 

Mazurek Renata

poniedziałek

9:50-10:35

 

Migdalska Marta

piątek

13:35-14:20

 

Mikołajczyk Łukasz

środa

13:40-14:25

 

Mirka Beata

czwartek

14:35-15:20

 

Mizielińska Monika

czwartek

14:35-15:20

 

Morawska Monika

środa

8:55-9:40

 

Mrozek Łukasz

środa 8.00 - 8.45

 

Niewiarowska Iwona

wtorek

8:45-9:30

 

Nowacki Przemek

środa

10:45-11:30

 

Nowakowska Małgorzata

wtorek

8:55-9:40

 

Otwinowska Dorota

wtorek

10:45-11:30

 

Pałaszyńska Magdalena

czwartek

8:45-9:40

 

Polak Agata

poniedziałek

11:40-12:25

 

Polak Agata

środa

12:40-13:25

 

Polanowski Tomasz

wtorek

8:55-9:40

 

Prusak Nina

piątek

11:40-12:25

 

Robak Iwona

poniedziałek

9:50-10:35

 

Rongies Tomasz

czwartek

10:45-11:30

 

Rosiak Henryk

środa

czwartek

9:50-10:35

8:55-9:40

 

Sikora Andrzej czwartek 11.40 - 12.25

 

Siudalska Marta

piątek

8:55-9:40

 

Skieterska Krystyna

wtorek

11:45-12:30

 

Skrzypacz Aleksandra

wtorek

7:10-7:40

 

Słowik Emilia

środa

12:40-13:25

 

Stanisławska Lilianna

wtorek

17:30-18:15

 

Staszewska-Rusjan Karolina

wtorek

13:40-14:25

 

Styczyński Wojciech

wtorek

13:40-14:25

 

Szczerbińska Izabela

wtorek

8:55-9:40

 

Szprot Anna

środa

8:00-8:45

 

Śliwińska Justyna

piątek

10:45-11:30

 

Świątnicka Małgorzata

środa

17:00-17:45

 

Świdwińska Monika

środa

11:40-12:25

 

Świerczewska Edyta

wtorek

7:30-8:00

 

Świstak Klaudia

poniedziałek

9:50-10:35

 

Tarnowska Magdalena

czwartek

11:40-12:25

 

Tomasik Grażyna

czwartek

13:40-14:25

 

Welenc Dominika

środa

14:35-15:20

 

Wilk Katarzyna

czwartek

17:00-17:45

 

Winiarek Marta

poniedziałek

11:30-12:15

 

Wójcicka Grażyna

piątek

13:40:14:25

 

Wójcicka Magdalena

środa

11:40-12:25

 

Wójcicka Marta

piątek

13:40:14:25

 

Wójcik Beata

wtorek

8:00-8:45

 

Zduńczyk Paulina

poniedziałek

12:40-13:25

 

Zdzimira Monika

czwartek

17.00-17.45

 

Zębaty Dagna

czwartek

15:30-16:30

 

 



 

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 45562 osób.