Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

Koła zainteresowań



 

Koła i zajęcia rozwijające w klasach 1-3

 

l.p

Nazwisko

tytuł

dla klas

sala

dzień

godz.

1.

Iwona Krulikowska

Zajęcia muzyczne

1

D1

poniedziałek

13.45-14.30

2.

Barbara Malicka-Szczechowicz

Gry i zabawy matematyczne

1

102

poniedziałek

11.35-12.20

3.

Karolina Staszewska-Rusjan

Szachy

1

107a

wtorek

12:40-13:25

4.

Magdalena Kaleta

Świetny matematyk

2

 

środa

10.40-11.25

5.

Renata Mazurek

Zabawy z ortografią

2

102

środa

15.25-16.10

6.

Anna Leśniewska

Szachy

2

105

poniedziałek

15.25-16.10

7.

Małgorzata Karpińska

Zajęcia rozwijające z zakresu edukacji matematycznej

3d,e

101

środa

7.15- 8.00

8.

Magdalena Gawełek

Świat plastyki

3

107a

108

wtorek

czwartek

15.25- 16.10

15.25- 16.10

9.

Magdalena Jagiełło

Spotkania z matematyką

3

107 b

czwartek

15.25-16.10

10.

Nina Prusak

Twórcze pisanie

3a,b,c

102

czwartek

10.40-11.25

11.

Barbara Garwacka

Matematyka wokół nas

3a,b,c

107a

środa

16.15-17.00

12.

Halina Harzelska

Techniki pamięciowe

3d,e

107a

wtorek

7.15-8.00

 

 

 

 



 

 

Koła i zajęcia rozwijające w klasach 4 – 8

 

lp.

imię i nazwisko

tytuł

dla klas

sala

dzień

godz.

1.

Anna Jachniewicz

Moja głowa- mój sukces

 

4 - 5

304

304

304

304

poniedziałek

wtorek

czwartek

piątek

8.00-8.45

8.00-8.45

8.00-8.45

8.00-8.45

2.

Monika Mizielińska

Koło artystyczne

4 - 8

310

piątek

7.15- 8.00

3.

Mateusz Koniuszaniec

Koło polonistyczne

4-6

304

wtorek

14.35-15.20

4.

Andrzej Sikora

koło gier planszowych

4 - 8

305

wtorek

14:35-16:10

5.

Andrzej Sikora

próba zespołu muzycznego

4 - 8

 D1

czwartek

14:35-16:10

6.

Grzegorz Oksiuta

Koło muzyczne

4 - 7

D1

czwartek

13:45-15:20

7.

Mariusz Głębicki

Koło historyczne

4-6

 

środa

13:45-15:20

8.

Dorota Otwinowska

Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża

4 - 8

301

wtorek

7.15- 8.00

9.

Grzegorz Pańkowski

Koło geograficzne-rozwijanie zainteresowań nauką o Świecie. Fotografia przyrodnicza i turystyczna.

4 - 8

 

środa

12.40-13.25

10.

Agnieszka Andrzejewka

Koło ogrodnicze

4 - 8

-

czwartek

14:35-15:20

11.

Wojciech Styczyński

SKS

4 chł

SG

wtorek

14.35-15.20

12.

Tomasz Rongies

SKS

4 dzi

SG

wtorek

14.35-15.20

13.

Wiesława Markowska

Koło uzdolnień

4e

D2

piątek

12:40-13:25

14.

Ewa Baran

Koło przygotowujące do konkursu z j. ang. Fox

5 - 6

204

czwartek

co drugi tydz.

14.35-15.20

15.

Katarzyna Kozłowska

Koło chemiczne

7 - 8

302

środa

14.35-15.20

16.

Mateusz Koniuszaniec

Koło dziennikarskie

7-8

304

poniedziałek

14.35-15.20

17.

Anna Horbowiec

koło biologiczne

7 - 8

303

wtorek

14:35-15:20

18.

Henryk Rosiak

Koło wokalno-językowe

(j. angielski)

7-8

204

wtorek

16.15-17.00

19.

Magdalena Tarnowska

Koło przygotowujące do konkursu z j. ang. Fox

7

204

czwartek

co drugi tydz.

8.00-8.45

20.

Marta Migdalska

Koło matematyczne

7

202

poniedziałek

14:35-15:20

21.

Marta Migdalska

Zajęcia rozwijające

7e

202

środa

 8:00-8:45

 

 

 

 

 

 

 



 

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 78699 osób.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

  1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Dokumenty – RODO”,
  2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
  3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
  4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
  5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
  6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
  9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
  10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” w górnej części strony.

CIASTECZKA (cookies)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.