Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

ZIMA W MIEŚCIE - ZAJĘCIA

ZIMA W MIEŚCIE - ZAJĘCIA
2019-01-25

 

 

 

 

 

 

*Zastrzegamy sobie możliwość zmiany zajęć dla poszczególnych grup lub części grupy ze względu

na pogodę, ograniczoną liczbę miejsc na zajęciach i in.*

   

 

 



 

 

DRUGI TURNUS - 04.02 - 08.02.2019 R.

 

 



 

 

 Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

na dzień 4 lutego (poniedziałek) 2019 roku.

 

Grupa

Zajęcia

 

Grupa 1

 

p. Jolanta Srebrzyńska

p. Marta Maślańska

p. Agnieszka Sawicka

 

 

 

12.30 – 13.30

LEGIA

Zwiedzanie stadionu Legii.

"Deyna, Brychczy, Boruc, pasja, duma, waleczność, Żyleta, emocje, kibice, i… Ty."

ul. Łazienkowska 3

(max.30 osób)

 

 

 

Grupa 2

p. Małgorzata Nowakowska

p. Kinga Roszkowska

 

 

 

p. Gabriel Kucharski

p. Beata Mirka

 

 

 

10.00 - 11.00

UCSIR "Hawajska"

Zabawy rekreacyjne, gry zespołowe, badminton.

(max. 20 osób)

 

10.00 – 11.15
Szermierka
UCSIR "ARENA URSYNÓW"

ul. Pileckiego 122
(max. 15 osób)

 

Grupa 3
 

p. Sylwester Brudnicki

p. Iza Grzelak

 

 

 

10.00-11.00

Pracownia ceramiczna

„MOJA LEPA”

ul. Małej Łąki 76,

(max. 18 osób)

 

 

 

Grupa 4

 

p. Urszula Strusińska
p. Grzegorz Zdzymira

 

 

10.00 -12.00

Ścianka wspinaczkowa,

ul. Hirszfelda 11

 (max. 20 osób)

 

 

 

Grupa 5

 

 

p. Katarzyna Wilk

 

 

 

 

Według uznania, z dowolną grupą

 

 

 

 



 

 

Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

na dzień 5 lutego (wtorek) 2019 roku.

 

Grupa

Zajęcia

 

 

 

 

 

Grupa 1

 

p. Jolanta Srebrzyńska

p. Beata Mirka

p. Iza Grzelak

 

11.00-12.00

Zajęcia taneczno-ruchowe

Szkoła Tańca RIVIERA

ul. Dembowskiego 1

(max. 25 osób)

 

 

10.00 – 11.15
Szermierka
UCSIR "ARENA URSYNÓW"

ul. Pileckiego 122

(max. 15 osób)

 

Grupa 2

 

p. Małgorzata Nowakowska

p. Agnieszka Sawicka

p. Kinga Roszkowska

p. Gabriel Kucharski

 

 

 

 11.30 – 12.30

LEGIA

Zwiedzanie stadionu Legii.

"Deyna, Brychczy, Boruc, pasja, duma, waleczność, Żyleta, emocje, kibice, i… Ty."

ul. Łazienkowska 3

(max. 40 osób)

 

 

Grupa 3
 

p. Marta Maślańska

p. Sylwester Brudnicki

 

 

10.00 - 12.00

Muzeum Narodowe

"Polak mały"

Aleje Jerozolimskie 3

(max.30 osób)

 

 

Grupa 4

 

p. Urszula Strusińska
p. Grzegorz Zdzymira

 

 

10.00 - 12.00

ZOO-

zwiedzanie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego

ul. Ratuszowa 1/3

 

 

Grupa 5

 

p. Katarzyna Wilk

 

 

 

Według uznania, z dowolną grupą

 

 

 



 

 

Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

na dzień 6 lutego (środa) 2019 roku.

 

 

Grupa

Zajęcia

 

Grupa 1

 

p. Jolanta Srebrzyńska

p. Beata Mirka

p. Iza Grzelak

 

 

10.00 - 12.00

MULTIKINO

„Mia i biały lew"

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki…

 

 

 

Grupa 2

 

p. Małgorzata Nowakowska

p. Agnieszka Sawicka

p. Kinga Roszkowska

p. Gabriel Kucharski

 

 

 

10.00 - 12.00

MULTIKINO

„Mia i biały lew"

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki…

 

 

 

Grupa 3
 

p. Marta Maślańska

p. Sylwester Brudnicki

 

 

 

10.00 – 12.00

Centrum Nauki Kopernik

„Centrum Nauki Kopernik inspiruje do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi…”

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20

 

(max.20 osób)

 

 

 

Grupa 4

 

p. Urszula Strusińska

p. Grzegorz Zdzymira
 

 

10.30 – 11.30

LEGIA

Zwiedzanie stadionu Legii.

"Deyna, Brychczy, Boruc, pasja, duma, waleczność, Żyleta, emocje, kibice, i… Ty."

ul. Łazienkowska 3

(max. 30 osób)

 

 

 

Grupa 5

 

p. Katarzyna Wilk

 

 

 

Według uznania, z dowolną grupą

 

 

 

 



 

 

Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

na dzień 7 lutego (czwartek) 2019 roku.

 

Grupa

Zajęcia

Grupa 1

 

p. Jolanta Srebrzyńska

p. Beata Mirka

p. Iza Grzelak

 

10.00 - 11.00

UCSIR "Hawajska"

Zabawy rekreacyjne, gry zespołowe, badminton.

(max. 30 osób)

 

 

11.15 – 12.15

Bajkolandia

ul. Hawajska 11

(max. 30 osób)

 

 

Grupa 2

 

p. Małgorzata Nowakowska

p. Agnieszka Sawicka

p. Kinga Roszkowska

 

 

 

10.00-11.00

Basen - zajęcia rekreacyjne,

ul. Pod Strzechą 3

(max. 42 osoby)

 

 

 

Grupa 3
 

p. Marta Maslańska

p. Sylwester Brudnicki

 

 

 

11.00 – 12.00

Szkoła gotowania dla dzieci

„WIEM, CO JEM”

Temat: Lubię jeść warzywa i owoce.

(max. 25 osób)

 

Grupa 4

 

p. Urszula Strusińska
p. Grzegorz Zdzymira

 

 

10.15 – 11.45

Muzeum POLIN

„WYPRAWA DO ŚWIATA KSIĄŻKI”
Czy można wejść do książki? Sprawdzimy to na wystawie „W Polsce króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości”.

ul. Anielewicza 6

(max. 30 osób)

 

Grupa 5

 

p. Katarzyna Wilk

p. Gabriel Kucharski

 

 

 

Według uznania, z dowolną grupą

 

 

 



 

 

Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

na dzień 8 lutego (piątek) 2019 roku.

 

 

Grupa

Zajęcia

 

 

Grupa 1

 

p. Jolanta Srebrzyńska

p. Beata Mirka

p. Iza Grzelak

 

11.00-12.00

BAL KARNAWAŁOWY

DK Imielin

ul. Dereniowa 6

(max. 30 osób)

 

 

Grupa 2

 

p. Małgorzata Nowakowska

p. Agnieszka Sawicka

p. Kinga Roszkowska

 

 

 

 

9.00-10.30

Kluboteka Dojrzałego Człowieka

Rękodzieło/Gry planszowe

ul. Lanciego 13

(max. 30 osób)

 

11.15 – 12.15

Bajkolandia

ul. Hawajska 11

(max. 30 osób)

 

 

Grupa 3
 

p. Marta Maślańska

p. Sylwester Brudnicki

 

 

 

11.00 – 12.00

LEGIA

Zwiedzanie stadionu Legii.

"Deyna, Brychczy, Boruc, pasja, duma, waleczność, Żyleta, emocje, kibice, i… Ty."

ul. Łazienkowska 3

(max. 30 osób)

 

 

Grupa 4

 

p. Urszula Strusińska
p. Grzegorz Zdzymira

 

10.15 – 11.45

Muzeum Jeździectwa

ul. Agrykoli 1

 (max. 25 osób)

 

Grupa 5

 

p. Katarzyna Wilk

p. Gabriel Kucharski

 

 

 

 

Według uznania, z dowolną grupą

 

 

 

 



 

PIERWSZY TURNUS - 28.01-01.02.2019 R.

 



 

 

 

Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

 

 

na dzień 28 stycznia (poniedziałek) 2019 roku.

 

 

Grupa

Zajęcia

 

Grupa 1

 

p. Jolanta Srebrzyńska

p. Beata Mirka

p. Iza Grzelak

 

9.30-10.30

Ogrody Muzyczne

 INDIE

W  niezwykłym ogrodzie dzieci zbliżą się do nich poprzez baśnie, muzykę i taniec.

 Służewski Dom Kultury,

ul. J.S. Bacha 15

(max. 20 osób)

 

 

11.00-12.00

Zajęcia taneczno-ruchowe

Szkoła Tańca RIVIERA

ul. Dembowskiego 1

(max. 25 osób)

 

 

 

Grupa 2

 

p. Kamila Jarska

p. Agnieszka Sawicka

p. Marta Winiarek

 

10.00 - 11.30

Zimowe niespodzianki

Program oparty głównie o zimowe piosenki i wiersze, obejmujący elementy muzyczno- teatralne, wspólne śpiewanie przy gitarze i keyboardzie z użyciem drobnych instrumentów muzycznych tzw. „przeszkadzajek” oraz zimowe scenki teatralne.
ul. Amundsena 4

(max. 15 osób)

 

 

10.00 - 11.00

UCSIR "Hawajska"

Zabawy rekreacyjne, gry zespołowe, badminton.

(max. 30 osób)

 

 

Grupa 3
 

p. Klaudia Budzyńska

p. Sylwester Brudnicki

 

 

11.00-12.00

Basen - zajęcia rekreacyjne,

ul. Pod Strzechą 3

(max. 42 osoby)

 

 

Grupa 4

 

p. Urszula Strusińska
p. Grzegorz Zdzymira

 

12.00 -13.00

Kręgle,

Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122

(max. 24 osoby)

 

 

Grupa 5

 

p. Kinga Białowąs

p. Katarzyna Wilk

 

 

 

Według uznania, z dowolną grupą

 

 

 

 

 



 

 

Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

na dzień 29 stycznia (wtorek) 2019 roku.

 

 

Grupa

Zajęcia

 

Grupa 1

 

p. Jolanta Srebrzyńska

p. Beata Mirka

p. Iza Grzelak

 

9.30-10.30

Ogrody Muzyczne

 INDIE

W  niezwykłym ogrodzie dzieci zbliżą się do nich poprzez baśnie, muzykę i taniec.

 Służewski Dom Kultury,

ul. J.S. Bacha 15

(max. 20 osób - wymiana z grupą poniedziałkową)

 

 

10.00 - 11.30

Warsztaty rzeźbiarskie

(max. 15 osób)

Warsztaty plastyczne

(max. 15 osób)

KLUB A4

ul. Amundsena 4

 

 

Grupa 2

 

p. Kamila Jarska

p. Agnieszka Sawicka

p. Marta Winiarek

 

 

11.00-12.00

Basen - zajęcia rekreacyjne,

ul. Pod Strzechą 3

(max. 42 osoby)

 

Grupa 3
 

p. Klaudia Budzyńska

p. Sylwester Brudnicki

 

 

10.00 - 11.30

Królikarnia

Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego

ul. Puławska 113a

 

Grupa 4

 

p. Urszula Strusińska
p. Grzegorz Zdzymira

 

10.00 - 12.00

Muzeum Narodowe

"Artystyczna droga do wolności"

Aleje Jerozolimskie 3

(max.30 osób)

 

Grupa 5

 

p. Kinga Białowąs

p. Katarzyna Wilk

 

 

 

Według uznania, z dowolną grupą

 

 

 

 

 



 

 

Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

na dzień 30 stycznia (środa) 2019 roku.

 

 

Grupa

Zajęcia

 

Grupa 1

 

p. Jolanta Srebrzyńska

p. Beata Mirka

p. Iza Grzelak

 

11.00-12.00

Basen - zajęcia rekreacyjne,

ul. Pod Strzechą 3

(max. 42 osoby)

 

Grupa 2

 

p. Kamila Jarska

p. Agnieszka Sawicka

p. Grzegorz Zdzymira

 

10.00 - 11.30

Zimowe niespodzianki

Program oparty głównie o zimowe piosenki i wiersze, obejmujący elementy muzyczno- teatralne, wspólne śpiewanie przy gitarze i keyboardzie z użyciem drobnych instrumentów muzycznych tzw. „przeszkadzajek” oraz zimowe scenki teatralne.
ul. Amundsena 4

(max. 15 osób wymiana z grupą poniedziałkową)

 

 

10.00 - 11.00

LEGIA

Zwiedzanie stadionu Legii.

"Deyna, Brychczy, Boruc, pasja, duma, waleczność, Żyleta, emocje, kibice, i… Ty."

ul. Łazienkowska 3

(max.20 osób)

 

Grupa 3
 

p. Klaudia Budzyńska

p. Sylwester Brudnicki

 

 

10.00 - 12.00

MULTIKINO

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru"

Panoramiks chce przejść na emeryturę, dlatego wyrusza z Asteriksem i Obeliksem,
by znaleźć godnego siebie następcę.

 

Grupa 4

 

p. Urszula Strusińska

p. Marta Winiarek
 

 

10.00 - 11.30

MULTIKINO

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru"

Panoramiks chce przejść na emeryturę, dlatego wyrusza z Asteriksem i Obeliksem,
by znaleźć godnego siebie następcę.

14.00 -15.00

Kręgle,

Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122

(max. 24 osoby)

 

 

Grupa 5

 

p. Kinga Białowąs

p. Katarzyna Wilk

 

 

 

Według uznania, z dowolną grupą

 

 

 

 

 



 

 

Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

na dzień 31 stycznia (czwartek) 2019 roku.

 

 

Grupa

Zajęcia

Grupa 1

 

p. Jolanta Srebrzyńska

p. Beata Mirka

p. Iza Grzelak

10.00 - 12.00

Muzeum Narodowe

"Polak mały"

Aleje Jerozolimskie 3

(max.30 osób)

 

10.00 - 12.00

Spacer po Łazienkach Królewskich-

"Spotkanie z przyrodą, Łazienki kiedyś i dziś"

(max. 15 osób)

 

 

Grupa 2

 

p. Kamila Jarska

p. Agnieszka Sawicka

p. Marta Winiarek

 

10.00 - 11.30

Warsztaty rzeźbiarskie

(max. 15 osób)

Warsztaty plastyczne

(max. 15 osób)

KLUB A4

ul. Amundsena 4

 

10.00 - 12.00

Spacer po Łazienkach Królewskich-

"Spotkanie z przyrodą, Łazienki kiedyś i dziś"

(max. 15 osób)

 

 

 

Grupa 3
 

p. Klaudia Budzyńska

p. Sylwester Brudnicki

 

 

9.30-10.30

Ogrody Muzyczne

 INDIE

W  niezwykłym ogrodzie dzieci zbliżą się do nich poprzez baśnie, muzykę i taniec.

 Służewski Dom Kultury,

ul. J.S. Bacha 15

(max. 20 osób)

11.00-12.00

Basen - zajęcia rekreacyjne,

ul. Pod Strzechą 3

(max. 20 osób)

 

Grupa 4

 

p. Urszula Strusińska
p. Grzegorz Zdzymira

10.00 - 11.00

UCSIR "Hawajska"

Zabawy rekreacyjne, gry zespołowe, badminton.

(max. 30 osób)

 

11.00-12.00

Basen - zajęcia rekreacyjne,

ul. Pod Strzechą 3

(max. 20 osób)

 

Grupa 5

 

p. Kinga Białowąs

p. Katarzyna Wilk

 

 

 

Według uznania, z dowolną grupą

 

 

 



 

 

 

Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

na dzień 1 lutego (piątek) 2019 roku.

 

 

Grupa

Zajęcia

Grupa 1

 

p. Jolanta Srebrzyńska

p. Beata Mirka

p. Iza Grzelak

 

9.15-10.45

Kluboteka Dojrzałego Człowieka

ul. Lanciego 13

(max. 30 osób)

 

11.00-12.00

Basen - zajęcia rekreacyjne,

ul. Pod Strzechą 3

(max. 20 osób)

 

Grupa 2

 

p. Kamila Jarska

p. Agnieszka Sawicka

p. Marta Winiarek

 

10.00 - 12.00

Muzeum Narodowe

"Polak mały"

Aleje Jerozolimskie 3

(max.30 osób)

11.00-12.00

Basen - zajęcia rekreacyjne,

ul. Pod Strzechą 3

(max. 20 osób)

 

Grupa 3

 

p. Klaudia Budzyńska

p. Sylwester Brudnicki

 

 

10.00 - 11.00

Lodowisko Stegny

*uczestnicy zabierają własny sprzęt lub pieniądze na wypożyczenie*

(max. 30 osób)

 

14.00 -15.00

Kręgle,

Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122

(max. 24 osoby)

 

 

 

 

Grupa 4

 

p. Urszula Strusińska
p. Grzegorz Zdzymira

 

11.00 - 12.00

Lodowisko Stegny

*uczestnicy zabierają własny sprzęt lub pieniądze na wypożyczenie*

(max. 30 osób)

 

 

Grupa 5

 

p. Kinga Białowąs

p. Katarzyna Wilk

 

 

 

Według uznania, z dowolną grupą

 

 

 

 



 

Zobacz także:

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 74587 osób.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

  1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Dokumenty – RODO”,
  2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
  3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
  4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
  5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
  6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
  9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
  10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” w górnej części strony.