ZIMA W MIEŚCIE - INFORMACJE

2019-01-25

INFORMUJEMY, IŻ OD GODZINY 16.00 WSZYSCY UCZESTNICY AKCJI ZIMA W MIEŚCIE

PRZEBYWAJĄ W SALI 100

Informujemy, że dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestników akcji
"Zima w mieście 2019" w SP 330, dzieci biorą udział
w zajęciach grup, do których są przypisane.

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z regulaminem Feryjnej Placówki Edukacyjnej

dyżur pełnimy  od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00 – 17.00.

do godz. 8.30  i odbioru dziecka w godzinach pracy placówki.

i może skutkować wykreśleniem dziecka z listy uczestników Programu.

Drodzy Rodzice,

uprzejmie prosimy o zaopatrzenie  dzieci w  w strój sportowy lub basenowy, jeżeli wymagają tego zajęcia oraz ubiór odpowiedni do zabaw na śniegu.

Na terenie placówki obowiązuje zmiana obuwia.

Opłatę w wysokości 7 złotych na dzień, należy wpłacić na rachunek bankowy:

41 1030 1508 0000 0005 5034 7067.

W treści przelewu należy wpisać:

„opłata za posiłki w programie „Zima w mieście”, (termin) – imię i nazwisko uczestnika”

Zwrot opłaty za niewykorzystane przez dziecko posiłki dokonany będzie w ciągu 30 dni od daty zakończeniu programu, na wniosek rodzica/opiekuna prawnego ze wskazaniem dni, w których uczestnik był nieobecny, złożony do ostatniego dnia akcji w placówce.

PLAN DNIA AKCJI "ZIMA W MIEŚCIE 2019"

7.00-8.30 - Zbiórka, zapisy dzieci na listy obecności, zajęcia integracyjne.

8.30-10.00 - Zajęcia świetlicowe, drugie śniadanie, przypomnienie zasad BHP, przygotowanie do wyjścia.

9.00-12.30  - Zajęcia planowane: wycieczki, spacery, zajęcia z instruktorami, wyjścia na zewnątrz placówki.

12.30-14.00 - Obiad, relaks po obiedzie.

13.00-16.00 - Zajęcia programowe z wychowawcami: plastyczne, literackie, sportowe, zabawy ruchowe, zabawy przy muzyce, z chustą animacyjną, czytanie literatury dziecięcej, zabawy na placu zabaw.

16.00-17.00 - Zajęcia integracyjne, zabawy przy muzyce.

UWAGA

Zwrot opłaty za niewykorzystane przez uczestnika Programu posiłki nastąpi tylko po uprzednim telefonicznym tel. 226487929,  e-mailowym sp330@edu.um.warszawa.pl lub osobistym zgłoszeniu nieobecności w FPE najpóźniej w danym dniu, do godz. 8.30.

SZATNIA

ZIMA  W MIEŚCIE

Szatnia dla grupy 1, grupy 2, grupy 3, grupy 4, grupy 5,

znajduje się na dole, po lewej stronie (drewniane boksy).
.

7.00 - 8.00 - sala 20
8.00-16.00 - sala 21
16.00 - 17.00 - sala 20

Regulamin Feryjnej Placówki Edukacyjnej (FPE)
w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 330

im. Nauczycieli Tajnego Nauczania

1.     Rekrutacja uczniów warszawskich szkół oraz uczniów mających stałe miejsce zamieszkania w Warszawie do Programu „Zima w Mieście” 2019 prowadzona jest przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń.

2.     Warunki uczestniczenia ucznia w Programie:

a)    posiadanie legitymacji szkolnej z warszawskiej szkoły lub stałe miejsce zamieszkania w Warszawie,

b)    złożenie prawidłowo wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika,

c)     uiszczenie opłaty za posiłki[1],

d)    przestrzeganie zasad regulaminu FPE.

3.     FPE pracuje w modułach tygodniowych, zapisy uczestników do Warszawskiego Programu „Zima w Mieście” 2019 dokonywane są na co najmniej jeden tydzień roboczy (5 dni z wyłączeniem dni świątecznych).

4.     FPE funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00

5.     Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do przyprowadzenia dziecka do placówki najpóźniej do godz. 8.30 i odbioru w godzinach pracy FPE. Nieprzestrzeganie godzin odbioru jest traktowane jako nieprzestrzeganie regulaminu i może skutkować wykreśleniem dziecka z listy uczestników Programu.

6.     Uczestnik Programu w FPE otrzymuje dwa posiłki, w tym jeden ciepły.

7.     Rodzice, których dzieci nie mogą korzystać z wyżywienia zbiorowego ze względu na wskazania lekarskie (na podstawie zaświadczenia lekarskiego) są zwolnieni z opłat i zobowiązani do przynoszenia własnych posiłków.

8.     Z opłat za wyżywienie zwolnione są dzieci korzystające z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków w ciągu roku szkolnego, na mocy decyzji dyrektora szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej. Podstawą do zwolnienia z opłat jest zaświadczenie z macierzystej szkoły.

9.     Rodzice/opiekunowie prawni wnoszą opłatę za posiłki zgodnie z harmonogramem zapisów do Programu "Zima w Mieście" 2019.

10.  Zwrot opłaty za niewykorzystane przez uczestnika Programu posiłki nastąpi tylko po uprzednim telefonicznym tel. 226487929,  e-mailowym sp330@edu.um.warszawa.pl lub osobistym zgłoszeniu nieobecności w FPE w danym dniu, najpóźniej do godz. 8.30.

11.  Zwrot opłaty za niewykorzystane przez dziecko posiłki dokonywany będzie w ciągu 30 dni od daty zakończeniu programu, na pisemny wniosek rodzica/opiekuna prawnego ze wskazaniem dni, w których uczestnik był nieobecny, złożony do ostatniego dnia akcji w placówce.

12.  Wszystkie zajęcia prowadzone w FPE w ramach Programu są bezpłatne.

13.  Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do wyposażenia uczestnika Programu, w strój, nakrycie głowy i obuwie, stosownie do warunków atmosferycznych i planowanych zajęć.

14.  Rodzice/opiekunowie prawni będą informowani o przypadkach nieodpowiedniego zachowania uczestnika Programu, szczególnie o naruszaniu zasad bezpieczeństwa. Nieodpowiednie zachowanie może być powodem wykluczenia uczestnika Programu z udziału w zajęciach.

15.  Za szkody wyrządzone przez uczestnika Programu odpowiedzialność ponoszą rodzice/ opiekunowie prawni.

16.  O rezygnacji z uczestnictwa w Programie „Zima w Mieście” 2019 rodzice/opiekunowie prawni kandydata/uczestnika informują kierownika wypoczynku w formie pisemnej, w tym mailowej.

17.  Jako rezygnacja z uczestnictwa w Programie „Zima w Mieście” 2019  rozumiana jest trzydniowa niezgłoszona nieobecność uczestnika w FPE.

18.  Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu i regulaminu.

[1] Nie dotyczy uczniów zwolnionych z opłat.