Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ
2019-04-09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Rodzice,

 

jeszcze raz bardzo dziękuję Państwu za zrozumienie, wsparcie i współpracę w tych trudnych, dla społeczności szkolnej, dniach. Zdaję sobie sprawę, że możecie borykać się Państwo z różnymi trudnościami związanymi z koniecznością zapewnienia opieki dzieciom. Informuję jednak, że ze względu na kontynuację protestu pracowników oświaty w dniu jutrzejszym (10 kwietnia 2019 r.) i mogące, w związku z tym, wystąpić zagrożenie bezpieczeństwa uczniów związane z brakiem możliwości zapewnienia opieki, wystąpiłam do organu prowadzącego szkołę z wnioskiem o zgodę na zawieszenie zajęć dnia 10 kwietnia 2019 r., z możliwością przedłużenia tego okresu.

W związku z powyższym informuję, że w dniu 10 kwietnia 2019 r., w SP 330, nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne ani opiekuńcze w związku z okolicznością wskazaną w § 18 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. poz. 69, z późn. zm.).

Proszę o nieprzyprowadzanie dzieci do szkoły w tym dniu.

O decyzjach dotyczących następnych dni będziecie Państwo informowani, dotychczasowym wzorem, poprzez system Librus.

 

 

Z poważaniem,

Joanna Skopińska

 

 

  

Zobacz także:

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 71538 osób.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

  1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Dokumenty – RODO”,
  2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
  3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
  4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
  5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
  6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
  9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
  10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” w górnej części strony.