Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE
2018-04-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 w Warszawie serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców uczniów klas IV, do udziału w programie edukacyjnym organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie, skierowanym do uczniów szkół podstawowych ubiegających się o kartę rowerową oraz ich rodziców.

 

Spotkanie dla Rodziców na terenie naszej szkoły odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2018 r. o godzinie 18.00.

 

Celem projektu jest edukacja, uświadomienie zagrożeń oraz kształtowanie bezpiecznych zachowań uczestników ruchu drogowego.

 

Pierwszą fazą realizacji projektu to spotkania ekspertów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie z rodzicami i opiekunami realizującymi w bieżącym roku szkolnym podstawę programową z zakresu Wychowania Komunikacyjnego. Podczas pogadanek rodzice dowiedzą się m.in. o odpowiedzialności za nieletniego w zakresie korzystania z dróg publicznych oraz uczestnictwa w ruchu drogowym.

 

Kolejnym etapem są zajęcia ekspertów z uczniami mające na celu uświadamianie zagrożeń oraz kształtowanie bezpiecznych zachowań na drodze, jako pieszy, pasażer i rowerzysta. Omówione zostaną zasady bezpiecznego, świadomego i kulturalnego uczestnictwa w ruchu drogowym, a także zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W naszej szkole zajęcia dla uczniów odbędą się 9 maja 2018 r.

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Joanna Skopińska

 

 

  

Zobacz także:

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 51470 osób.