UCZNIOWSKIE FORUM NAUKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KL. 7 B - EDYCJA MARCOWA

UCZNIOWSKIE FORUM NAUKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO  W KL. 7 B - EDYCJA MARCOWA
2018-04-05

Raz w miesiącu, na lekcjach języka angielskiego, każdy z nas może wziąć udział w Forum Naukowym. Polega ono na przedstawieniu naszych zainteresowań, oczywiście w języku angielskim. Może to być  prezentacja lub inna ciekawa forma.
W marcu nasza koleżanka Karina przedstawiła nam świat rapu. Dowiedziałam się, że  rap to nie tylko taniec czy gatunek muzyki, a kultura. Omówiła Ona dokładnie poszczególne elementy HIP HOPu: muzykę i jej najsłynniejszych wykonawców, taniec, czyli breakdance, styl ubierania się fanów tej kultury oraz historię.

Uważam, że było to naprawdę udane wystąpienie, ponieważ każdy mógł się dowiedzieć wielu ciekawych faktów na ten temat.

Ola z kl.7b