Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

UCZNIOWSKIE FORUM NAUKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KL. 7 B - EDYCJA MARCOWA

UCZNIOWSKIE FORUM NAUKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO  W KL. 7 B - EDYCJA MARCOWA
2018-04-05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raz w miesiącu, na lekcjach języka angielskiego, każdy z nas może wziąć udział w Forum Naukowym. Polega ono na przedstawieniu naszych zainteresowań, oczywiście w języku angielskim. Może to być  prezentacja lub inna ciekawa forma.
W marcu nasza koleżanka Karina przedstawiła nam świat rapu. Dowiedziałam się, że  rap to nie tylko taniec czy gatunek muzyki, a kultura. Omówiła Ona dokładnie poszczególne elementy HIP HOPu: muzykę i jej najsłynniejszych wykonawców, taniec, czyli breakdance, styl ubierania się fanów tej kultury oraz historię.

 

Uważam, że było to naprawdę udane wystąpienie, ponieważ każdy mógł się dowiedzieć wielu ciekawych faktów na ten temat.
 

 

Ola z kl.7b

 

 

 

 



 

Zobacz także:

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 51470 osób.