Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

UCZNIOWSKIE FORUM NAUKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KL. 7 C - EDYCJA MARCOWA

UCZNIOWSKIE FORUM NAUKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO  W KL. 7 C - EDYCJA MARCOWA
2018-04-05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 14 marca, na lekcji języka angielskiego, w klasie 7c, odbyło się forum naukowe. Wzięli w nim udział dwaj nasi koledzy – Michał i Jeremi.

Michał przygotował prezentację na temat filmu, który lubi. W czasie, gdy opowiadał, widać było, że bardzo się tym interesuje i że opowiadanie o tym sprawia mu przyjemność. Jego prezentacja była kolorowa i zawierała dużo zdjęć. Na samym końcu Michał pokazał nam zwiastun i jedną piosenkę z tego filmu.

Jeremi wpadł natomiast na inny, bardzo ciekawy, pomysł! Na dużej kartce wypisał cały alfabet i do każdej literki odpowiadającą jej liczbę. W ten sposób zaszyfrowaliśmy kilka słów, a później Jeremi obliczył procent z tych liczb. Dzięki temu udowodnił nam, że liczy się chęć do pracy i nauki, a nie tylko czas spędzony nad książkami, po którym i tak często nic nie pamiętamy.

Obie prezentacje wszystkim się podobały i nie możemy doczekać się następnych!

 

 

Hela z kl.7c

 

 

 

 

  

Zobacz także:

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 51470 osób.